Шановні клієнти! В зв'язку з введенням на території України воєнного положення, магазин "САПАСАН" тимчасово закритий. Продаж зброї та боєприпасів тимчасово призупинений!
Зберігайте спокій, нас захищають Збройні Сили України! Слава Україні!

Куля Hornady ELD Match кал .30 маса 208 гр (13.5 г) 100 шт

Code:
brand
Куля Hornady ELD Match кал .30 маса 208 гр (13.5 г) 100 шт

Кулі Hornady ELD Match (Extremely Low Drag Match) мають підвищену в порівнянні з іншими цільовими кулями точність. Полімерний носик Heat Shield забезпечує ідеальну концентричність носовій частині, що покращує точність стрільби, надає кулі найвищі серед аналогів балістичні характеристики, а також гарантує стабільність якості від кулі до кулі і від партії до партії.

Особливості:

· Кращі серед аналогів балістичні властивості.

Носик Heat Shield не піддається впливу аеродинамічного нагрівання і зберігає свою форму, забезпечуючи ідеальну концентричність носовій частині кулі.

· Висока точність від кулі до кулі, від партії до партії.

Секантний профіль оживальної частини кулі з звуженням корми типу Boat Tail, ідеально концентричною оболонкою і патентованим носиком Heat Shield забезпечують високу точність і відмінні балістичні властивості.

· Значення балістичних коефіцієнтів підтверджені вимірами за допомогою допплерівського радара.

Високі значення балістичних коефіцієнтів куль ELD Match повністю відповідають дійсності – вони вимірюються з допомогою допплерівського радара і коригуються під стандартні метеоумови.

1800 грн.
Нема в наявності
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший