Ружьё Ata Arms NEO12 Synthetic кал. 12/76. Ствол - 76 см

Код: 3616
brand
Ружьё Ata Arms NEO12 Synthetic кал. 12/76. Ствол - 76 см

Модельний ряд NEO пропонує Вам інноваційну систему перезарядки напівавтоматичної рушниці за рахунок кінетичної енергії. А якщо точніше - то за рахунок віддачі, створюваної при пострілі.


Дана система надзвичайно проста і надійна. Її функціонування забезпечують всього 3 елементи - затворна рама, інерційна пружина і сам затвор. І все! Жодних порохових газів, газових поршнів і нагару!


Замикання ствола здійснюється завдяки бойовим упорам на личині затвора, які під час пострілу намертво фіксують личину. Після пострілу силою віддачі рушницю за інерцією кидає назад, разом з ним кидає і жорстко замкнений за ствол і затвор. І поки затворна рама за рахунок своєї інерції прагне залишитися на місці, відбувається зміщення затвора назад щодо затворної рами із стисненням інерційної пружини. Личина провертається і відбувається відмикання ствола. Далі залишковий тиск порохових газів у стволі відкидає затвор разом із затворною рамою назад, стискаючи зворотну пружину. При цьому відбувається викид стріляної гільзи, а на зворотному ході затворної групи - подача нового патрона в патронник. Розтискаючися, пружина штовхає затвор вперед і замикає ствол.

Длина ствола, см: 76
Количество патронов: 4+1
Приклад (ложа): Пластик
Система перезарядки: Инерционная
Длина ствола, см: 76
Количество патронов: 4+1
Приклад (ложа): Пластик
Система перезарядки: Инерционная
Написать отзыв
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо