Шановні клієнти! Магазин працює в телефонному режимі.
Ціну та наявність уточнюйте за тел: (098) 920-49-55

Помповий дробовик Huglu ATROX Standard Black Telescopic Stock 12/51 MC5 7+1 TR

Code: 2008378
brand
Помповий дробовик Huglu ATROX Standard Black Telescopic Stock 12/51 MC5 7+1 TR

Помповий дробовик ATROX Standard Black Telescopic Stock цілком відповідає своїй ціні, оскільки характеризується рядом експлуатаційних і балістичних переваг, які роблять покупку даної моделі дуже вигідною.

Помпова система перезарядка гарантує можливість стрільби самими різними боєприпасами, з різними навішеннями. Є вентильована прицільна планка з мушкою, внаслідок чого забезпечується охолодження ствола під час стрільби, моментальне прицілювання і балансування зброї.

Матеріалами виробництва ствольної коробки є алюмінієвий сплав 7074, а також італійська сталь 4140, що забезпечує легкість і надійність. Приклад забезпечений потиличником, який частково гасить віддачу, що створюється в процесі стрільби, внаслідок чого підвищується купчастість і точність ведення вогню.

Ложе зброї зроблено з міцного полімеру, таким чином забезпечується тривалий період експлуатації і виживання в несприятливих зовнішніх умовах. Виходячи з переваг ця зброя буде однозначно вигідним придбанням для застосування у всіляких видах полювання.

У ATROX Standard Black Telescopic Stock приклад телескопічного виду, він дає можливість користувачеві виконувати підгонку загальної довжини під свої особисті запити. Також варто відзначити цілком доступну вартість, в першу чергу в сукупності з якісною збіркою і зі стрілецькими властивостями.

Бренд Huglu, який розробив цю зброю, вважається одним з кращих у всьому світі у виробництві недорогого, але якісного стрілецького озброєння. І ця модель повністю відповідає найвищим стандартам компанії.

Лінійка помповий дробовиків ATROX — безперечно гідне сучасне озброєння, що володіє необхідними для сучасної зброї атрибутами: солідний дизайн, вміння демонструвати ефективне ведення вогню.

14742 грн.
На складі
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший