Шановні клієнти! Магазин працює в телефонному режимі.
Ціну та наявність уточнюйте за тел: (098) 920-49-55

Карабін мисливський CZ457 Synthetic кал.22LR 16" 1/2x20

Code: 5084-8084-RTAMAAX
brand
Карабін мисливський CZ457 Synthetic кал.22LR 16" 1/2x20

CZ 457 Synthetic - надзвичайно легка гвинтівка з кільцевим займанням, призначена для того, щоб витримувати найнесприятливіші погодні умови, з якими ви стикаєтеся. При вазі всього 2,4 кг (з порожнім магазином) він оснащений надзвичайно міцним полімерним прикладом, армованим волокном, що постачається з покриттям SOFT-TOUCH від CZ для зручного та надійного захоплення навіть у найсуворіших умовах навколишнього середовища, таких як холод, тепло та вологість. Ложа також була розроблена з ідеальною симетрією, тому вона зручна як для правшів, так і для шульг.

Довговічність моделі 457 підвищується за рахунок покращеного антикорозійного покриття металевих деталей, яке бореться з іржею та забезпечує вищий рівень захисту від негоди. Високоякісний 16-дюймовий ствол, виготовлений методом холодного кування, призначений для калібру .22LR. Стовбур поставляється з дульним різьбленням ½ x 20 UNF для установки глушника та фрезеруванням у формі ластівчиного хвоста у верхній стовбурній коробці для установки оптики.

Особливістю 457 є його сумісність із міні-комплектами CZ 457, які можна придбати додатково, вони дають вам можливість вибору товстостінних стволів для швидкої та легкої зміни калібру, а також довжини та профілю ствола. Полімерний магазин на 5 набоїв відповідного калібру, гайковий ключ, необхідний для встановлення, та ілюстративне керівництво також входять до комплекту.

25168 грн.
На складі
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший