Шановні клієнти! Магазин працює в телефонному режимі.
Ціну та наявність уточнюйте за тел: (098) 920-49-55

Карабін Bergara B14 BMP кал.6,5 Creedmoor

Code: 3685
brand
Карабін Bergara B14 BMP кал.6,5 Creedmoor

Нова гвинтівка Bergara B-14 BMP — це радикальний відхід від класичного стилю Бергара, але, безсумнівно, це ідеальне рішення для досвідчених цінителів далекого і точного пострілу. Серцем останньої моделі Bergara в лінійці B-14 є стрілецьку міні шасі BMP (Bergara Match Precision). Повністю регульована система спроектована таким чином, щоб кожен грам її ваги забезпечував точність від кожного пострілу і додавав зовсім новий вимір універсальності зброї.

Просторова рама гвинтівки Bergara B14 BMP проводиться з твердого алюмінію марки 7075 T6. Передня частина шасі BMP включає в себе кріпильні болти для кріплення монтажних планок, а також монтажні прорізи для кріплення модульних фіксаторів Magpul M-LOK. Конструкція M-LOK дозволяє стрілкам легко монтувати аксесуари в міру необхідності. Основний корпус шасі BMP точно оброблений для рівномірного розподілу ваги і ідеально підходить для стрільби з Bergara B14 BMP. Габарити і маса гвинтівки дозволяють власникам можливість регулювати запас для нахилу, висоти, довжини тяги і висоти підйому, гарантуючи, що користувачі зможуть сповна скористатися всіма перевагами зброї.

М'який і чіткий спуск забезпечує фірмовий інерційний затвор B-14 Action, понад гладкої дії. Основою вузла є система подвійного затвора з викидачем Sako стилю і конусний затвор, щоб забезпечити плавну подачу і викидання патрона. Bergara B-14 BMP також укомплектована зігнутим спусковим гачком, що гарантує легке рівне натискання на спусковий гачок і чисте звільнення шепотіла при кожному пострілі з рушниці. Ударно-спусковий механізм стрільби налаштований на зусилля приблизно 3 фунти (1.36 кг). При натиску на гачок стрілець не відчуває зростання зусилля опору. Він був автоматизований і відпрацьований на заводі, щоб відповідати стилю Remington 700.

Гвинтівка Bergara B14 BMP оснащена повністю регульованим прикладом, який не вимагає інструментів для налаштування, всі регулювання можна виконувати буквально «на льоту». Приклад точно обробляється для зменшення ваги, і його довжина може бути відрегульована швидко і легко. Він доповнений щокою, яка регулюється вгору і вниз з кількома фіксованими позиціями. У комплект поставки входять антабки на підшипниках QD, що дозволяють легко приєднувати і знімати рушничний ремінь.

Для додаткових параметрів налаштування повністю регульований приклад можна видалити і замінити на буферну трубку в стилі AR-15, що дозволяє отримати повний доступ різноманітному асортименту аксесуарів AR. На додаток до додавання буферної трубки, гвинтівка також використовує стандартні пістолетні рукоятки AR-стилю, відкриваючи ряд варіантів післяпродажного тюнінгу. Серед додаткових аксесуарів Bergara також є можливість придбати бічній складаний приклад для стрільби, щоб зробити рушницю більш компактним.

Гвинтівка Bergara B14 BMP поставляється зі знімним магазином з 5 патронами. Посадочне місце магазину точно оброблено і призначене для прийому магазину сумісного з AICS.

56463 грн.
Нема в наявності
Довжина ствола, мм: 610 с резьбой 5/8-24″, твист 1:8″
Калібр зброї: 6,5Creedmoor
Довжина ствола, мм: 610 с резьбой 5/8-24″, твист 1:8″
Калібр зброї: 6,5Creedmoor
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший