Карабін Colt M5 Carbine 14.5'' кал. 223 Rem
Colt's Manufacturing Company – одна з найстаріших американських компаній, яка спеціалізується на виробництві зброї. Однією з найвідоміших моделей Colt є карабін M4A1, і саме розвиток та удосконалення закладених у М4 ідей втілилися в модель М5.
Colt M5 Carbine – сучасний напівавтоматичний карабін на платформі AR-15.
Вільно вивішений ствол завдовжки 14,5 дюймів виготовлений із хром-молібденової сталі 4150 CMV та має шість нарізів із кроком 1:7". Канал ствола і патронник хромовані. На стволі встановлений полум'ягасник типу A2 Birdcage.
Дизайн верхнього і нижнього ресиверів вдосконалений. Зверху на ресивері та цівці передбачена повнорозмірна напрямна Picatinny для встановлення на зброю коліматорних або оптичних прицілів.
Алюмінієва консольна цівка має модульну кріпильну систему M-LOK, яка дає змогу швидко встановлювати різні аксесуари. Цівка кріпиться до ствольної коробки, не торкаючись ствола і газової системи. У карабіні використовується перевірена газовідвідна система довжини Carbine. Газовідвідна система Стоунера – класична, з прямим відведенням газів із каналу ствола в затворну групу (DI).
В задній частині нижнього ресивера встановлене гніздо QD-антабки Magpul ASAP, яке виконує також роль стопорної шайби і призначене для кріплення одноточкового ременя.
Двосторонні органи управління – запобіжник /перемикач вогню, кнопка скидання магазина, клавіша затворної затримки, ручка зведення Radian Raptor – забезпечують комфортне використання як для шульги, так і для правші.
Спускова скоба – збільшена Magpul, УСМ – покращений, формату Mil-spec.
Карабін Colt M5 Carbine оснащений телескопічним прикладом Magpul CTR, пістолетним руків'ям типу А2, знімними складними прицільними пристосуваннями – регульованою мушкою і ціликом, виготовленими за стандартами NATO компанією Troy Industries. Модель комплектується знімним коробчастим магазином PMag, збройовим ременем і швидкознімними антабками, а також планками Picatinny і термозахисними накладками на цівку. Крім того, у комплект входить набір для чищення та догляду за карабіном.
| Газовідвідна система: | Carbine length |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | База QD антабки |
| Диаметр газ.блока: | .750" |
| Довжина загальна, см: | 86,5 |
| Довжина ствола, см: | 36,8 |
| Дулова різьба: | 1/2"-28 |
| Зброя нарізна: | Напівавтоматична |
| Кількість патронів: | 10+1 |
| Калібр: | .223 Rem |
| Конструкція магазину: | Знімний коробчастий |
| Контур ствола: | Heavy Barrel |
| Маса: | 3,2 кг |
| Модель зброї: | AR-15 |
| Приклад (ложа): | Синтетика (пластик) |
| Прицільні пристосування: | Цілик і мушка |
| Стандарт трубы: | Mil-Spec |
| Твіст ствола: | 1:7" |
| Характеристики приклада/ложі: | Телескопічний приклад |
| Газовідвідна система: | Carbine length |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | База QD антабки |
| Диаметр газ.блока: | .750" |
| Довжина загальна, см: | 86,5 |
| Довжина ствола, см: | 36,8 |
| Дулова різьба: | 1/2"-28 |
| Зброя нарізна: | Напівавтоматична |
| Кількість патронів: | 10+1 |
| Калібр: | .223 Rem |
| Конструкція магазину: | Знімний коробчастий |
| Контур ствола: | Heavy Barrel |
| Маса: | 3,2 кг |
| Модель зброї: | AR-15 |
| Приклад (ложа): | Синтетика (пластик) |
| Прицільні пристосування: | Цілик і мушка |
| Стандарт трубы: | Mil-Spec |
| Твіст ствола: | 1:7" |
| Характеристики приклада/ложі: | Телескопічний приклад |






