Шановні клієнти! Магазин працює в телефонному режимі.
Ціну та наявність уточнюйте за тел: (098) 920-49-55

Карабін нарізний Tikka T3x 308WIN LITE 3RD

Code:
brand
Карабін нарізний Tikka T3x 308WIN LITE 3RD

Tikka T3x Lite: коли компроміс не є рішенням

Карабіни серії T3x були розроблені після багаторічного «збору пропозицій» від стрільців і власників оригінальних T3. Взявши гасло «нова ера точності» за основу, компанія в підсумку удосконалила не тільки пристрій своїх карабінів, але і привнесла кілька приємних новацій в їх функціонал, надавши також мисливцям широту вибору модельного ряду, калібрів, довжини стовбурів. Нова серія Tikka T3x виконана з урахуванням останніх розробок для досягнення найвищої продуктивності і точності функціоналу зброї, роблячи його кращим у своєму роді.

Нова T3x Lite - зручність і легкість, доповнені високоточним функціоналом, роблять цей скандинавський карабін ідеальним для ходового полювання.

Поєднує високу продуктивність і легкість конструкції. Оснащений синтетичним прикладом серії T3x і іншими удосконаленнями, а також класичної шийкою ложі прикладу пістолетного типу. З металевими вставками, зробленими з висококласної нержавіючої сталі Sako, Tikka T3x Stainless Lite стає міцним і надійним вибором для будь-яких погодних умов. Сумний магазин має 3 заряду. Крок нарізів стовбура - 24см з 4 поздовжніми пазами на 56 см стовбурі. Tikka T3x Stainless Lite, як і інші карабіни серії T3x доступний у виконанні, як для правшів, так і для лівшів. Вага карабіна без прицілу - 3,2 кг при загальній довжині 108 см.

43400 грн.
Нема в наявності
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший