Шановні клієнти! Магазин працює в телефонному режимі.
Ціну та наявність уточнюйте за тел: (098) 920-49-55

Налобний ліхтар Fenix HM65R Raptor

Code: HM65
brand
Налобний ліхтар Fenix HM65R Raptor

Спеціально для активних людей, які вважають за краще займатися спортом і просто відпочивати на природі, компанія Fenix створила налобний ліхтар HM65R. це компактна і дуже легка модель підтримує 7 режимів роботи. Але оскільки ліхтар укомплектований відразу 2 діодами, кожен з яких управляється окремо, насправді варіантів освітлення ще більше. Кожен з діодів відповідає за свою групу режимів: ближнього і дальнього світла. Ближній рівномірно розсіюється під широким кутом і висвітлює відразу велику ділянку території. Дальній-сфокусований у вузький промінь, зате добре висвітлює предмети, розташовані на великій відстані.

Для управління всіма режимами на верхній стороні корпусу ліхтаря встановлені 2 кнопки. Кожна з них відповідає за включення, виключення і перемикання режимів одного з діодів.

Тривалий час автономної роботи для моделі Fenix HM65R забезпечує акумулятор ARB-L18-3400, який також випускає компанія Fenix. Це літій-іонний акумуляторний елемент живлення ємністю 3400 мАг. Для даної моделі ліхтаря також залишена можливість роботи з літієвими батарейками CR123A.

Акумулятор можна заряджати безпосередньо в батарейному відсіку. Для цього ліхтар потрібно підключити до джерела енергії через кабель USB type-C. А За станом батареї допоможе стежити індикатор заряду. Він вчасно підкаже, що поки приступити до зарядки або встановити новий елемент живлення. Якщо у індикатора буде світитися 4 сині лампочки, значить акумулятор заповнений на 80% -100%. Якщо включаться 3 лампочки, рівень енергії знижений до 60% -80%. Якщо загориться 2 лампочки, заряду в акумуляторі Залишилося 40% -60%. Одна постійно палаюча лампочка вказує на заряд на рівні 20% -40%. Якщо ж 1 лампочка буде тільки блимати, заряду в акумуляторі не більше 20%.

Додатковою перевагою налобного ліхтаря Fenix HM65R є його корпус. Він дуже легкий, оскільки зроблений з магнієвого сплаву, у якого менше вага, ніж у алюмінію. Водонепроникність і захист від пилу для Fenix HM65R виконана за стандартом IP-68. Від ударів він теж добре захищений, оскільки витримує падіння з двометрової висоти.

4355 грн.
На складі
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший