Шановні клієнти! Магазин працює в телефонному режимі.
Ціну та наявність уточнюйте за тел: (098) 920-49-55

Патрон нарізний CCI STINGER 22LR 2,07гр

Code: 2480
brand
Патрон нарізний CCI STINGER 22LR 2,07гр

CCI Stinger - це перший боєприпас в класі Hyper velocity з кулею CPHP і швидкістю 500 метрів в секунду. Гільза патрона Stinger більше ніж стандартна на 3 міліметри (15 - стандарт і 18 відповідно), але довжина патрона відповідає стандартній довжині 22LR, за рахунок більш короткої і легкої кулі вагою 2,1 грама.

Hyper velocity - патрони з дуже високою швидкістю вильоту кулі. Швидкість кулі коливається в межах від 430 до 550 м \ с.

Куля CPHP (cooper plated hollow point) - куля з експансивною порожниною, свинець покритий міддю для зменшення освинцовки ствола. Універсальна куля для практичної стрільби і полювання. У мисливському варіанті, як правило, використовується легша куля з більш високою початковою швидкістю. Куля HP має відмінні балістичні характеристики, високу і контрольовану експансивність, рідко дає наскрізні поранення.

Патрони даного типу дуже широко використовуються мисливцями як заміна більш дорогим патронам 22WMR. Вони дозволяють ще більше розширити діапазон застосування карабінів в калібрі 22LR.

Крім того даний тип боєприпасів досить популярний у спортсменів, так як дозволяє вести стрілянину на далекі і наддалекі дистанції (впевнене влучання в стандартну ціль на 150 метрах).

Особливості:

  • Використовується чистий порох (більш досконалий порох менше засмічує механізм зброї)
  • Пластикова, багаторазова упаковка зручна як для зберігання так і для перевезення, відмінно захищає патрони від пошкоджень, не потрібно покупка додаткових аксесуарів.
  • Вироблятються в США за найвищими стандартами якості, з використанням найбільш якісних матеріалів.
572 грн.
На складі
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший