Шановні клієнти! Магазин працює в телефонному режимі.
Ціну та наявність уточнюйте за тел: (098) 920-49-55

Пістолет травматичної дії Форт-12Р кал. 9мм

Code: 247
brand
Пістолет травматичної дії Форт-12Р кал. 9мм

Спецпристрій Форт "Форт 12Р" - спецпристрій, який являє собою зброю самозахисту і призначений для стрільби патронами, спорядженими еластичними кулями травмуючої дії. Пістолет виконаний з високоякісної сталі і розрахований на здійснення 50 тисяч пострілів.

При розробці спецпристрою «Форт-12» за основу були взяті окремі модифікації чеських пістолетів, сконструйованих на заводі Ceska Zbrojovka в місті Uhersky Brod інженерами братами Коучки – Йосефом і Франтішеком. При цьому використовувався досвід і обладнання все тієї ж фірми CZ. Аж до 2002 року в Чехії закуповувалися і стволи для українських пістолетів. В даний час виробництво стволів налагоджено на самому НВО «Форт». Ударно-спусковий механізм ФОРТУ зроблений на основі УСМ пістолетів CZ-75 і CZ-83. Він дозволяє стріляти як самовзводом, так і з попередньо зведенного курка.

Спецпристрій «Форт-12Р» може похвалитися відмінною щільністю бою на відстані до 5-ти метрів і досить непоганою щільністю на відстані в 10 метрів. На максимальній бойової дистанції 10 метрів, розкид не більше 25 мм.

Розміри спецпристрою середні. У літній час приховане носіння трохи ускладнено, в зимовий з цим проблем немає взагалі. Габарити і ергономіка спецпристрою «Форт-12Р» дозволяють зручно тримати травматик в руці, а великі прицільні пристосування з широкою мушкою, прямокутним цілком і люмінесцентним маркуванням забезпечує комфортне прицілювання. Ще одна відмінна риса спецпристрою «Форт-12Р» — кнопковий затискач кріплення магазина.

21460 грн.
Нема в наявності
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший