Шановні клієнти! Магазин працює в телефонному режимі.
Ціну та наявність уточнюйте за тел: (098) 920-49-55

Пістолетний ліхтар Fenix GL22R

Code: GL22
brand
Пістолетний ліхтар Fenix GL22R

Ліхтар Fenix GL22 являє собою потужний і невеликий за габаритами лазерний ліхтар. Він позиціонується, як Тактична модель. Fenix GL22 Red Laser Tactical Light являє собою компактне поєднання білого світла і червоного лазера, що забезпечує широку сумісність і високу точність. Червоний лазер добре помітний людському оку, і допомагає користувачеві ліхтаря швидко і точно потрапляти в ціль. Його стійкий до віддачі світлодіод білого освітлення гарантує найбільший світловий потік 750 люменів і далекобійність променя 180 метрів. Його можна добре зафіксувати як до універсальних напрямних, так і до планок Пікатінні, що покращує видимість і можливості наведення. Використовується співробітниками органів правопорядку, при самообороні, стрільбі та полюванні.

Тут застосовується світлодіод Luminus з терміном експлуатації 50 тисяч годин. У комплектації представлений перезаряджається літій-іонний акумулятор 16340, сумісний з літієвим акумулятором CR123A. Довжина хвилі червоного лазера досягає 640-660 нанометрів.

Важлива інформація: ознайомтеся з керівництвом користувача, перш ніж працювати з ліхтарем. Порушення при використанні зброї або освітлювального приладу може викликати травматизацію, пошкодження майна або привести до загибелі. Перед установкою і застосуванням моделі: по можливості поставте зброю на Запобіжник; зніміть магазин з вогнепальної зброї, якщо це можливо; відкрийте затвор і огляньте затворну камеру, щоб переконатися, що вона порожня.

5404 грн.
На складі
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший