Шановні клієнти! Магазин працює в телефонному режимі.
Ціну та наявність уточнюйте за тел: (098) 920-49-55

Помпова рушниця Fabarm SDASS Composite 12/76. Ствол - 51 см

Code:
brand
Помпова рушниця Fabarm SDASS Composite 12/76. Ствол - 51 см

Компанія Fabarm (Fabrica Bresciana Armi) на сьогоднішній день є однією з лідируючих компаній-виробників мисливськоої зброї в Італії. Незважаючи на свій юний вік (по мірками збройових компаній з Італії), вона вже становить гідну конкуренцію більш іменитим виробникам.

Використання інноваційних технологій і лояльна політика компанії дозволяє створювати дійсно якісні продукти.

Fabarm SDASS Composite - візитна картка лінійки SDASS, назва якої розшифрується як Special Defense And Security Shotgun. В першу чергу такі рушниці використовуються службами державного порядку, для самозахисту, а також для практичної стрільби.

Помпова рушниця класичної компоновки з акцентом на якість і максимальну зручність під час експлуатації.

Відмінною рисою лінійки є наявність різьблення на стволі, яке захищене спеціальною заглушкою. Це дозволяє використовувати різноманітні дульні пристрої, при необхідності. Також без проблем, власник може встановити приклад з пістолетним руківя'м з лінійки аксесуарів фірми Fabarm.

Ствол - сталевий з запатентованою фірмовим свердленням Tribore, яке дозволяє не деформуватися дробу під час проходження по каналу ствола, забезпечувати єдину швидкість виходу дробинок і забезпечити більш точне попадання в ціль.

Ствольна коробка виготовляється з алюмінієвого сплаву Ergal, який також використовується в авіабудуванні. В якості матеріалу прикладу та цівки використовується ударостійкий пластик. Ще однією відмінною рисою, яка відповідає за довговічність роботи рушниць є фірмове високотехнологічне PVD-покриття.

Прогумований м'який потиличник в прикладі забезпечує максимальний комфорт під час стрільби.

В лінійці SDASS користувач може підібрати собі, рушницю, як у класичній збірці, так і більш тактичний варіант з цілком і мушкою, реалізований в моделі Fabarm SDASS Tactical.

24650 грн.
Нема в наявності
Кількість зарядів: 4+1
Калібр зброї: 12/76
Країна виробник: Італія
Кількість зарядів: 4+1
Калібр зброї: 12/76
Країна виробник: Італія
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший