Шановні клієнти! В зв'язку з введенням на території України воєнного положення, магазин "САПАСАН" тимчасово закритий. Продаж зброї та боєприпасів тимчасово призупинений!
Зберігайте спокій, нас захищають Збройні Сили України! Слава Україні!

Помпова рушниця Fabarm SDASS Composite 12/76. Ствол - 51 см

Code:
brand
Помпова рушниця Fabarm SDASS Composite 12/76. Ствол - 51 см

Компанія Fabarm (Fabrica Bresciana Armi) на сьогоднішній день є однією з лідируючих компаній-виробників мисливськоої зброї в Італії. Незважаючи на свій юний вік (по мірками збройових компаній з Італії), вона вже становить гідну конкуренцію більш іменитим виробникам.

Використання інноваційних технологій і лояльна політика компанії дозволяє створювати дійсно якісні продукти.

Fabarm SDASS Composite - візитна картка лінійки SDASS, назва якої розшифрується як Special Defense And Security Shotgun. В першу чергу такі рушниці використовуються службами державного порядку, для самозахисту, а також для практичної стрільби.

Помпова рушниця класичної компоновки з акцентом на якість і максимальну зручність під час експлуатації.

Відмінною рисою лінійки є наявність різьблення на стволі, яке захищене спеціальною заглушкою. Це дозволяє використовувати різноманітні дульні пристрої, при необхідності. Також без проблем, власник може встановити приклад з пістолетним руківя'м з лінійки аксесуарів фірми Fabarm.

Ствол - сталевий з запатентованою фірмовим свердленням Tribore, яке дозволяє не деформуватися дробу під час проходження по каналу ствола, забезпечувати єдину швидкість виходу дробинок і забезпечити більш точне попадання в ціль.

Ствольна коробка виготовляється з алюмінієвого сплаву Ergal, який також використовується в авіабудуванні. В якості матеріалу прикладу та цівки використовується ударостійкий пластик. Ще однією відмінною рисою, яка відповідає за довговічність роботи рушниць є фірмове високотехнологічне PVD-покриття.

Прогумований м'який потиличник в прикладі забезпечує максимальний комфорт під час стрільби.

В лінійці SDASS користувач може підібрати собі, рушницю, як у класичній збірці, так і більш тактичний варіант з цілком і мушкою, реалізований в моделі Fabarm SDASS Tactical.

24650 грн.
Нема в наявності
Кількість зарядів: 4+1
Калібр зброї: 12/76
Країна виробник: Італія
Кількість зарядів: 4+1
Калібр зброї: 12/76
Країна виробник: Італія
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший