Куля Hornady ELD-X кал .30 маса 178 гр (11.5 г) 100 шт

Code: 3074
brand
Куля Hornady ELD-X кал .30 маса 178 гр (11.5 г) 100 шт

Куля матчевого класу Hornady ELD-X (Extremely Low Drag - eXpanding) досконала технічно та оптимальна для всього діапазону дистанцій. Куля має найкращі серед аналогів балістичні характеристики, точність і контрольовану експансивну дію на всіх практичних дистанціях полювання.

Особливості:

· Кращий серед аналогів балістичний коефіцієнт.

Наконечник Heat Shield має високу стійкість до аеродинамічного нагрівання і зберігає свою форму протягом польоту, забезпечуючи кулі найкращі серед аналогів балістичні властивості - що доведено практичними випробуваннями з застосуванням допплерівського радара.

· Точна мисливська куля матчевого типу.

Профіль кулі з секантною ожівальною частиною і звуженням корми типу Boat Tail, ідеально концентрична оболонка AMP і патентований полімерний носик Heat Shield забезпечують кулі чудову аеродинаміку.

· Найкраща вражаюча дія.

При попаданні в ціль на високій швидкості, відповідній дистанціям до 400 ярдів/365 метрів, куля поступово розкривається по мірі просування крізь тканини цілі. Оболонка збільшеної товщини в хвостовій частини і кільце InterLock, утримують сердечник і оболонку разом, сприяють збереженню до 50-60% початкової маси.

При влученні в ціль на низьких швидкостях, відповідних дистанціям понад 400 ярдів/365 метрів, носик Heat Shield вминається в сердечник кулі, ініціюючи розкриття. При розкритті куля приймає грибоподібну форму і зберігає до 85-90% початкової маси, що забезпечує глибоке проникнення і максимальну ширину ранового каналу.

3300 грн.
Нема в наявності
БК кулі: G1 BC=0.552; G7 BC=0.278
Група калібрів: 7.62 мм (.30)
Кількість в пачці, шт: 100
Калібр: .30
Маса кулі: 178 гр/11.5 г
Релоадинг: Кулі
БК кулі: G1 BC=0.552; G7 BC=0.278
Група калібрів: 7.62 мм (.30)
Кількість в пачці, шт: 100
Калібр: .30
Маса кулі: 178 гр/11.5 г
Релоадинг: Кулі
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший