Шановні клієнти! Магазин працює в телефонному режимі.
Ціну та наявність уточнюйте за тел: (098) 920-49-55

Пена для оружия HTA FOAM BORE CLEANER 500 мл

Код:
Пена для оружия HTA FOAM BORE CLEANER 500 мл

Піна Foam Bore Cleaner застосовується для чищення внутрішньої поверхні каналу ствола нарізної та гладкоствольної зброї. Підходить для мисливської, спортивної, сигнальної, антикварної зброї малого і великого калібру. Очищає від мідних відкладень, порохового нагару, частково розчиняє залишки латуні, свинцю і бруду.

Щільна консистенція піни дозволяє проникати у важкодоступні місця, надійно і довго підтримує поверхню каналу ствола в ідеальному стані. Не містить в складі аміак. Не токсична. Через наявність спеціальної гнучкої трубки метод очищення по зручності та безпеці перевершує очищення жорсткими йоржами.

Увага! Не допускайте потрапляння піни в механізм затвора ударно-спускового механізму, на дерев'яні і лаковані поверхні.

Спосіб застосування

Працює в будь-якому положенні на 360 градусів (навіть догори дном). Переконайтеся в тому, що зброя розряджена і магазин вийнятий! Дайте зброї охолонути. Заглушіть зріз ствола ганчіркою або фальшпатроном. Потрусіть балон 3-5 секунд і нанесіть піну в канал ствола з боку патронника до появи піни з боку дульного зрізу. Залиште зброю в горизонтальному положенні на 25-35 хвилин, щоб піна подіяла. При сильних забрудненнях повторіть процес зі збільшенням часу витримки до 45-55 хвилин.

Объем: 500 мл
Объем: 500 мл
Написать отзыв
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо