Рушниця Fabarm ELOS А2 AL Gold Paradox кал. 12/76. Ствол - 61 см.

Code:
brand
Рушниця Fabarm ELOS А2 AL Gold Paradox кал. 12/76. Ствол - 61 см.

Рушниця за помірною ціною для тих, хто шукає зброю з відмінними характеристиками. Моделлю ELOS A (без автоматичного ежектора) і ELOS B (з автоматичними ежекторами) FABARM наочно демонструє те, якого неперевершеного рівня якості може досягти сучасна компанія, використовуючи новаторський і високотехнологічний процес виробництва. Округлений ресивер, яким раніше могли похвалитися тільки рушниці вищого класу, ставить елегантність ELOS на один рівень з рушницями, які коштують в 4 або 5 разів дорожче! І ELOS A, і ELOS B проходять випробування тиском в 1630 бар.

Модель ELOS A2 Field відрізняється від ELOS A2 Al сталевою ствольною коробкою.

У моделях Notte ствольна коробка - чорного кольору: у ELOS A2 Field Notte - воронована, в ELOS A2 Al Notte - анодована.

ELOS А2 AL Gold Paradox - спеціалізована рушниц для полювання на вальдшнепа з лягавою собакою.

Унікальність даної моделі в тому, що нижній ствол тут має постійне дульне звуження під назвою Paradox. Це п'ятнадцятисантиметровий відрізок ствола перед дульним зрізом з пологими і широкими нарізами для додання обертання снаряду. Це призводить до збільшення осипу дробу в порівнянні зі звичними дульними свуженнями. Тут вона ширше, ніж у "циліндра" і навіть "розтруба"! Таким чином, цей спеціальний вид свердловки ствола дозволяє впевнено стріляти звичайними дробовими патронами на коротку дистанцію - ближче 20 метрів. Верхній ствол комплектується чотирма змінними звуженнями: від циліндра до посиленого получока.

Також звертає на себе увагу і зовнішній вигляд блоку стволів - тут прагнення виробника до максимального зниження ваги, а також до більшої компактності всієї зброї. Це значно полегшує мисливцеві подолання заростей на шляху до собаки, що завмерла в стійці з лісового кулика. Крім вальдшнепа з цією рушницею також дуже зручно полювати з лягавою і на інших птахів: перепела, бекаса, сіру куріпку, а також фазана.

Стрільба кулею з цієї рушниці некомфортна, внаслідок її невеликої ваги.

48 620 грн.
На складі
Калібр зброї: 12/76
Країна виробник: Италия
Калібр зброї: 12/76
Країна виробник: Италия
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший