Шановні клієнти! Магазин працює в телефонному режимі.
Ціну та наявність уточнюйте за тел: (098) 920-49-55

Рушниця мисливська Benelli Bellmonte I Wood кал.12/76

Code:
brand
Рушниця мисливська Benelli Bellmonte I Wood кал.12/76

Серія Bellmonte є напівавтоматичним інерційним механізмом, надійним і точний, мінімізуючим відчуття віддачі. Bellmonte - ідеальний синтез елегантності, легкості і балансу. Унікальна і відмінна від іншої напівавтоматики інерційна система перезарядки : принцип полягає у використанні віддачі зброї для забезпечення перезарядки під час стрільби, що дає наступні переваги: максимальна швидкість пострілу, відмінний баланс і точність, максимальна надійність, дуже швидка перезарядка зброї, легке розбирання і очищення, мінімальна віддача, висока продуктивність.

Зростання BBI і високий технічний рівень розвитку виробничих потужностей, досягнутий упродовж цих років, дозволили Компанії вийти на об'єм більше 10 000 одиниць мисливських рушниць в рік, завдяки чому BBI є одним з найбільших в Західній Європі виробників мисливської зброї. У виробництві завод BBI грунтується на перевірених часом конструкціях відомих компаній холдингу Beretta Group, виготовляючи власні варіанти знаменитих рушниць Beretta і Benelli, на основі їх технічних розробок.

Таким чином, в особі BBI ви гарантовано отримаєте випробувані часом моделі рушниць, виготовлені європейськими фахівцями з якісних матеріалів. Варто відмітити, що рівень зброї BBI значно перевершує по конструктиву, якості складання і обробці деталей сучасних турецьких виробників. Також важливо, що усі стволи для рушниць BBI робляться в Італії, а контроль якості здійснюють компетентні фахівці з Beretta Group.

42785 грн.
На складі
Довжина загальна, см: 128
Довжина ствола, см: 76
Кількість патронів: 4+1
Калібр/Розмір: 12/76
Довжина загальна, см: 128
Довжина ствола, см: 76
Кількість патронів: 4+1
Калібр/Розмір: 12/76
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший