Шановні клієнти! Магазин працює в телефонному режимі.
Ціну та наявність уточнюйте за тел: (098) 920-49-55

Рушниця мисливська Impala Plus Synthetic Black кал.12/76

Code: 1339
brand
Рушниця мисливська Impala Plus Synthetic Black кал.12/76

Impala Plus Synthetic Black - напівавтоматична рушниця з інерційною системою перезарядки. Цівка і приклад рушниці виконані з пластика чорного кольору, і мають прогумовані вставки сірого кольору для кращого утримання рушниці, як голими руками, так і в стрілецьких рукавичках.

Impala Plus - це по-справжньому інноваційна рушниця. Всі деталі затвора виконані методом фрезерування, тобто виточені з цільної заготовки. Шість бойових упорів личинки затвора - власна інженерна розробка. Більша кількість бойових упорів дозволяє рівномірно розподіляти навантаження на ствольну коробку. Площа замикаючої ділянки кожного упору дорівнює 4 мм ², тобто загальна площа становить 24 мм², що робить рушницю Impala Plus більш безпечною та надійною. Також за рахунок малого кута повороту личинки скорочується час замикання, і таким чином виростає скорострільність рушниці.

Незалежно від довжини ствола, він має знімну оптоволоконну мушку для кращого прицілювання в умовах сутінків. Утримання відбувається за рахунок пружних властивостей основи оптоволоконної мушки. Штатна мушка стандартна - латунна і висотою 2 мм.

У комплектацію входять змінні чоки (тип Invector Plus), що значно розширює можливості використання рушниці, а також проставки для приклада, якими стрілок або мисливець зможе регулювати загин приклада по горизонталі і по вертикалі, що забезпечує більший комфорт при стрільбі.

Дане виконання рушниці Impala Plus підійде для тих, хто в першу чергу шукає робочий інструмент для жорстких польових умов. Адже завдяки міцному пластику і надійним робочим вузлам, рушниця буде довго продовжувати радувати свого власника здобутливими пострілами!

17108 грн.
Нема в наявності
Довжина ствола, см: 76
Додаткова інформація: висока планка, з'ємна мушка, шість бойових упорів
Калібр зброї: 12/76
Система перезарядки: Інерційна
Довжина ствола, см: 76
Додаткова інформація: висока планка, з'ємна мушка, шість бойових упорів
Калібр зброї: 12/76
Система перезарядки: Інерційна
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший