Шановні клієнти! Магазин працює в телефонному режимі.
Ціну та наявність уточнюйте за тел: (098) 920-49-55

Рушниця мисливська Maverick M88 кал.12 20 "8-Shot

Code: 2002418
brand
Рушниця мисливська Maverick M88 кал.12 20 "8-Shot

У другій половині 1980-х років компанією «Mossberg» під торговою маркою «Maverick» був налагоджений випуск помпових гладкоствольних рушниць Maverick 88, призначених як для використання на ближніх дистанціях при проведенні поліцейських і армійських операцій, так і для самооборони і охорони житла , а також для полювання та спорту.

Дробовики Maverick 88 були прийняті на озброєння силових структур деяких країн світу, а також надійшли в комерційну продаж, як в самих США, так і в країнах Латинської Америки, Європи та Азії.

Дробовик Maverick 88 являє собою більш доступну версію рушниці Mossberg 500, що відрізняється незначними змінами в конструкції, основний якої є відсутність запобіжника зверху задній частині ствольної коробки. При цьому більшість деталей Maverick 88 і Mossberg 500 взаємозамінні, крім ударно-спускового механізму.

За конструкцією дробовик Maverick 88 є магазинним гладкоствольною рушницею з ручним перезарядженням. Перезарядка здійснюється за допомогою рухомого назад-вперед цівки. Замикання каналу ствола здійснюється перекосом затвора за казенну частину ствола.

Ствольная коробка виготовлена з легкого алюмінієвого сплаву. В її правій частині є вікно для викиду стріляних гільз. Запобіжник розташований в передній частині спускової скоби. Питаня зброї боєприпасами здійснюється з підствольного трубчастого магазина.

Приклад і цівка виготовлені з міцної пластмаси. На цівку виконана кільцева насічка, що перешкоджає зісковзуванню руки стрілка при перезарядці.

Рушниці мають прицільні пристосування у вигляді кулястої мушки. Для захисту від корозії металеві деталі рушниці покриті воронінням.

21672 грн.
На складі
Довжина загальна, см: 104
Довжина ствола, см: 51
Кількість патронів: 8+1
Калібр/Розмір: 12
Довжина загальна, см: 104
Довжина ствола, см: 51
Кількість патронів: 8+1
Калібр/Розмір: 12
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший