Шановні клієнти! Магазин працює в телефонному режимі.
Ціну та наявність уточнюйте за тел: (098) 920-49-55

Рушниця помпова TARGET XP-12 12/47

Code:
brand
Рушниця помпова TARGET XP-12 12/47

Помпова гладкоствольна рушниця Target XP-12 12/47 має кілька дуже вагомих переваг, сукупність яких робить її одним з найбільш цікавих виборів у своїй ніші. По-перше, турецький виробник, який випускає рушниці під брендом Target. Це давно відома, перевірена компанія, яка виробляє недороге, але при цьому досить якісне озброєння. Купивши рушницю від Target, стрілець отримує сучасну якісну зброю, при цьому за дуже вигідною ціною. Вартість — одне з головних сильних місць турецької зброї. Але, крім цього, технології, використовувані на виробництві, багато в чому відповідають технологічному процесу, який застосовується на італійських, а іноді і на американських заводах.

Рушниця Target XP-12 12/47 також відрізняється тим, що в однаковій мірі може бути успішно використана і як засіб для самозахисту (що неможливо недооцінити в наш час в Україні), і як відмінний вибір для розважальної стрільби, і як зброя для використання в полюванні. Рушниця відстрілює боєприпас 12/47, поширені патрони, проблем з придбанням яких не буде. Боєприпаси для цієї зброї також можна придбати в нашому магазині.

Помпова рушниця відрізняється дуже хорошою зупиняючою дією при стрільбі з ближніх відстаней, тому «помпа» відмінно проявляє себе як зброя самозахисту. Також «помпа» хороша тим, що відрізняється всеядністю і зручністю, простотою і надійністю перезарядки. Незважаючи на стереотип, що «помпа» не оптимальна для полювання, наприклад ті ж американські мисливці часто вибирають саме помпову рушницю для використання в полюванні. На користь такого вибору говорить невибагливість помпового механізму, відмінна скорострільність (якщо порівнювати, наприклад, з двостволками), і можливість використовувати різні типи патронів.

9856 грн.
На складі
Довжина ствола, мм: 470
Калібр/Розмір: 12/47
Система перезаряджання: Помпа
Довжина ствола, мм: 470
Калібр/Розмір: 12/47
Система перезаряджання: Помпа
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший