Шановні клієнти! Магазин працює в телефонному режимі.
Ціну та наявність уточнюйте за тел: (098) 920-49-55

Гвинтівка пневматична Gamo Whisper X

Code:
brand
Гвинтівка пневматична Gamo Whisper X

Гвинтівка Whisper X – це відмінна пневматична гвинтівка пружинно-поршневого типу від відомого іспанського виробника Gamo.Ця міцна та надійна гвинтівка відмінно підійде для стрільби на дальні дистанції та полювання. Революційна технологія глушіння звуку Whisper зробить процес полювання захоплюючим та результативним.

Сучасний дизайн не залишить байдужим жодного любителя розважальної стрільби та полювання, а технічні характеристики відповідають найвищим стандартам якості.

Ложа гвинтівки виготовлена з високоякісного пластику та стійка до зовнішніх впливів, завдяки особливостям матеріалу та спеціальним вставкам гвинтівка не ковзає в руках та забезпечує комфортну стрілянину при будь-яких погодних умовах.

Ложа Ергономічна та сприяє максимально правильній вкладці, а щока приклада дозволяє комфортно стріляти, використовуючи відкриті прицільні пристосування та оптичні приціли.

Крім того, дана гвинтівка оснащена білатеральною ложею, тобто гвинтівка підійде як правші, так та лівші.

Ствол виготовлений з високоякісної сталі, що гарантує Вам довгі роки безперебійної роботи. Ствол нарізний, відповідно при проходженні по нарізу ствола, кулька закручується, що стабілізує траєкторію її польоту та допомагає стрільцю потрапляти точно в ціль.

6624 грн.
Нема в наявності
Вага, кг: 2,6
Початкова швидкість, м/с: 386
Вага, кг: 2,6
Початкова швидкість, м/с: 386
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший