Шановні клієнти! Магазин працює в телефонному режимі.
Ціну та наявність уточнюйте за тел: (098) 920-49-55

Карабін Ruger AR-556 MPR (Multi-Purpose Rifle) 223 Rem

Code: 2006571
brand
Карабін Ruger AR-556 MPR (Multi-Purpose Rifle) 223 Rem

Напівавтоматичний карабін Ruger AR-556 MPR (Multi-Purpose Rifle) розроблений відомою американською компанією Sturm, Ruger & Co.

На перший погляд цей карабін є лише ще одним варіантом в обширному сімействі клонів популярної в США гвинтівки AR-15, однак у пропозиції від компанії Ruger є цілий ряд переваг.

Цей напівавтоматичний карабін в базовому, заводському виконанні пропонує покупцям конфігурацію зброї, зазвичай збирається самим користувачем шляхом установки окремо докуповувати (за солідні гроші) комплектуючих.

Основні особливості карабіна Ruger AR-556 MPR (Multi-Purpose Rifle):

  • Нижній ресивер (lower) оснащений рукояткою Magpul® MOE® і регульованим прикладом MOE SL ™ на буферної трубці Mil-Spec.
  • Вільно вивішене цівку виготовлено з цільного шматка алюмінію, тонке і легке забезпечує поліпшену ергономіку і утримання, довжина цівки 15 дюймів.
  • Виготовлений з алюмінієвого сплаву 7075-T6, верхній ресивер.
  • Затвор виготовлений з легованої сталі 9310, підданий дробеструйной обробці і випробуванню на структурну цілісність і довговічність.
  • Газова система Rifle Length забезпечує більш плавну роботу і зменшує віддачу.
  • Ствол виготовлений методом холодного кування з хроммолібденовая стали 4140, зі сверхточной нарізкою забезпечує виняткову точність, довговічність і простоту чистки.
  • Твіст 1: 8 "стабілізує кулі від 35 до 77 Грейн, а патронник 5.56 НАТО дозволяє використовувати боєприпаси 5.56 НАТО і .223 Rem. Рампи подачі M4 забезпечують підвищену надійність, а матове чорне азотированного покриття забезпечує стійкість до корозії.
  • ДТК Ruger® являє собою конструкцію з радіальними портами, значно зменшує віддачу і підкидання ствола. Ствол з різьбленням 1/2 "-28 дозволяє встановлювати стандартні дульні пристосування.

Ruger® Elite 452® AR-Trigger - це двоступеневий УСМ, який забезпечує плавне і чітке натиснення з зусиллям 4,5 фунта.

71326 грн.
Нема в наявності
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший