Шановні клієнти! В зв'язку з введенням на території України воєнного положення, магазин "САПАСАН" тимчасово закритий. Продаж зброї та боєприпасів тимчасово призупинений!
Зберігайте спокій, нас захищають Збройні Сили України! Слава Україні!

Масло для догляду за деревом Balsin 50мл. Темно-коричневе

Code: 23150
brand
Масло для догляду за деревом Balsin 50мл. Темно-коричневе

Масло для догляду за рушничним ложем і деревиною BALSIN повертає крихкому і займаного часом дерев'яному ложі водостійкі властивості і несприйнятливість до погодних впливів, При цьому воно зберігає природне дихання деревини. Одночасно масло BALSIN відновлює текстуру і надає їй трохи більш темний відтінок. Масло BALSIN ідеально підходить для рушничних лож будь-якого виду, а тому є цінним засобом у руках збройового майстра та власника зброї. Масло BALSIN возврашает і старим, тендітної і займаного часом дерев'яному ложі м'який і шелковистоматовый глянець. Захищає від гнилі і цвілі, поглиблює текстуру, підвищує опірність завдяки спеціальному силіконовому складу.

Масло BALSIN випускається в трьох кольорах: світло-коричневий, червоно-коричневий і темно-коричневому і може довільно змішуватися один з одним у всіх трьох кольорах. Тим самим можна отримати потрібний колірний відтінок для будь-якої деревини.

152 грн.
Нема в наявності
Додаткова інформація: Стеклянная бутылка
Калібр: 50мл.
Додаткова інформація: Стеклянная бутылка
Калібр: 50мл.
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший