Шановні клієнти! Магазин працює в телефонному режимі.
Ціну та наявність уточнюйте за тел: (098) 920-49-55

Засіб для чищення Bore Tech C4 CARBON REMOVER. Обсяг - 118 мл

Code: BTCC-35004
brand
Засіб для чищення Bore Tech C4 CARBON REMOVER. Обсяг - 118 мл

Bore Tech C4 CARBON REMOVER - це інноваційний, запатентований хімічний засіб для чищення від вуглецевих відкладень.

C4 CARBON REMOVER має поліпшену хімічну формулу і містить інгредієнти, які ніколи раніше не застосовувалися в стрілецької індустрії.

Bore Tech C4 CARBON REMOVER відповідає сучасним строгим вимогам фахівців стрілецької зброї і, в той же час, є екологічно чистим продуктом, що не містить аміак.

C4 CARBON REMOVER негорючий, нешкідливий, безпечний для ствола, без запаху, на 100% розкладається мікроорганізмами, містить речовини, що перешкоджають утворенню корозії.

C4 CARBON REMOVER використовує суміш хімічних поверхнево-активних речовин, які з легкістю послаблюють зчеплення вуглецевих залишків з поверхнею ствола. Трудомістка і монотонна чистка залишилася в минулому. Тепер достатньо лише нанести невелику кількість засобу на внутрішню поверхню каналу ствола і через кілька хвилин витерти насухо за допомогою патча.

C4 CARBON REMOVER ідеально підходить для чищення каналу ствола, дзеркала затвора, полум'ягасника, дулового гальма, глушника, патронника, револьверного барабана, газового поршня й інших місць інтенсивного утворення вуглецевих відкладень. Крім цього C4 CARBON REMOVER ефективно нейтралізує сприяють корозії солі, вироблені патронами військового зразка і спорядженими патронами чорним порохом.

1180 грн.
На складі
Додаткова інформація: Забирає нагар. Безпечно для ствола.
Об'єм: 118 мл
Додаткова інформація: Забирає нагар. Безпечно для ствола.
Об'єм: 118 мл
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший