Шановні клієнти! Магазин працює в телефонному режимі.
Ціну та наявність уточнюйте за тел: (098) 920-49-55

Патрон спортивний B&P ACTIVE SLUG PRACTICAL SHOOTING к.12

Code: 386
brand
Патрон спортивний B&P ACTIVE SLUG PRACTICAL SHOOTING к.12

ACTIVE - лінійка патронів для практичної стрільби.

Компанія B&P завжди була лідером у виробництві спортивних патронів, тепер і стрілки які займаються практичною стрільбою зможуть оцінити чудову якість знаменитих італійських патронів.

Особливості лінійки ACTIVE - це низька віддача, значно менший рівень освинцовки ствола, щільний сніп дробового осипу і чудова точність.

ACTIVE SLUG - кульовий патрон з легкої кулею вагою 28 грам, відрізняється чудовою точністю і невеликий віддачею. Куля покрита спеціальним матеріалом для запобігання освинцовки ствола.

Порох F2 X 28 - швидкогорящий порох, зелений з жовтими точками, для патронів з малою навіскою дробу. Навіска пороху - 1,3 грама.

Всі компоненти розміщуються в гільзі з системою GORDON - гільза унікальна, вона працює як поглинач віддачі і дозволяє стрілку менше відчувати імпульс пострілу. Спеціальний дизайн гільзи оптимізує процес згоряння пороху - це знижує віддачу і підкидання стволу, робить стрільбу більш комфортною, дає стрілку можливість швидко зробити другий постріл і всі наступні, повністю зосередитися на полюванні або стендовій стрільбі.

24 грн.
Нема в наявності
Додаткова інформація: Италия
Додаткова інформація: Италия
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший