Шановні клієнти! Магазин працює в телефонному режимі.
Ціну та наявність уточнюйте за тел: (098) 920-49-55

Помпова рушниця ATA ARMS Etro ET09 кал. 12/76. Ствол - 51 см

Code:
brand
Помпова рушниця ATA ARMS Etro ET09 кал. 12/76. Ствол - 51 см

Нова лінійка помпових рушниць від ATA ARMS - ETRO порадує поціновувачів надійної і практичної зброї. Безкомпромісна надійність помпової перезарядки дозволяє використовувати патрони будь-якої наважки - спортивні, стандартні, і навіть магнум!

Рушниця виконана в класичному чорному кольорі. В якості матеріала приклада та цівки використовується ударостійкий пластик. Не дивлячись на те, що матеріал простий по фактурі, в експлуатації показує себе на вищому рівні і легко переносить інтенсивну роботу зі зброєю. Ствольна коробка виконана з алюмінієвого сплаву.

Цікавою особливістю є цівка, яка вільно переміщається по ствольної коробці та забезпечує плавність рухів і максимальну скорострільність. Сама цівка має спеціальні яскраво виражені насічки, які дозволяють впевнено працювати зі зброєю навіть у рукавичках.

Знизу на цівці розташована планка Picatinny для можливості встановлення стрілецьких аксесуарів, таких як ЛЦВ або ліхтар.

Для більш комфортної стрільби потиличник прикладу м'який і прогумований.

В якості прицільних пристосувань використовується циліндрична мушка з білою маркою, що значно полегшує прицілювання при стрільбі навскидку і в умовах слабкої освітленості. Крім того, на ствольній коробці є ще одна база кріплення Picatinny, що дозволяє встановити коліматорий приціл .

9000 грн.
Нема в наявності
Кількість зарядів: 4+1
Калібр: 12/76
Країна виробник: Туреччина
Кількість зарядів: 4+1
Калібр: 12/76
Країна виробник: Туреччина
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший