Помповое ружье ATA ARMS Etro ET09 кал. 12/76. Ствол - 51 см

Код:
brand
Помповое ружье ATA ARMS Etro ET09 кал. 12/76. Ствол - 51 см

Нова лінійка помпових рушниць від ATA ARMS - ETRO порадує поціновувачів надійної і практичної зброї. Безкомпромісна надійність помпової перезарядки дозволяє використовувати патрони будь-якої наважки - спортивні, стандартні, і навіть магнум!


Рушниця виконана в класичному чорному кольорі. В якості матеріала приклада та цівки використовується ударостійкий пластик. Не дивлячись на те, що матеріал простий по фактурі, в експлуатації показує себе на вищому рівні і легко переносить інтенсивну роботу зі зброєю. Ствольна коробка виконана з алюмінієвого сплаву.


Цікавою особливістю є цівка, яка вільно переміщається по ствольної коробці та забезпечує плавність рухів і максимальну скорострільність. Сама цівка має спеціальні яскраво виражені насічки, які дозволяють впевнено працювати зі зброєю навіть у рукавичках.

Знизу на цівці розташована планка Picatinny для можливості встановлення стрілецьких аксесуарів, таких як ЛЦВ або ліхтар.


Для більш комфортної стрільби потиличник прикладу м'який і прогумований.


В якості прицільних пристосувань використовується циліндрична мушка з білою маркою, що значно полегшує прицілювання при стрільбі навскидку і в умовах слабкої освітленості. Крім того, на ствольній коробці є ще одна база кріплення Picatinny, що дозволяє встановити коліматорий приціл .

Калибр: 12/76
Количество зарядов: 4+1
Страна производитель: Турция
Калибр: 12/76
Количество зарядов: 4+1
Страна производитель: Турция
Написать отзыв
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо