Шановні клієнти! Магазин працює в телефонному режимі.
Ціну та наявність уточнюйте за тел: (098) 920-49-55

Помпова рушниця Retay GPS кал. 12/76. Ствол - 47 см

Code:
brand
Помпова рушниця Retay GPS кал. 12/76. Ствол - 47 см

Помпові рушниці серії GPS від турецької компанії Retay – це доступна зброя з надійним, перевіреним часом механізмом перезаряджання і практичним виконанням.

Помпова рушниця Retay GPS однаково надійно працює на будь-яких типах патронів з будь-якими наважками – від легких спортивних до важких. Збільшений розмір вікна подачі патронів в патронник ствола дозволяє швидше зарядити зброю, а короткий хід цівки скорочує час циклу перезаряджання і, відповідно, прискорює стрільбу. Втім, це вже залежить від спритності рук стрільця.

Алюмінієва ствольна коробка має чорне матове анодування. У верхній частині ствольної коробки розташоване інтегроване кріплення типу «ластівчин хвіст» для встановлення прицільних пристосувань.

Ствол зі сталі Bohler Antinit також має матове чорне покриття і оснащений металевою мушкою. Канал ствола хромований. У стволі є різьба для встановлення знімних дульних насадок Marapro Chokes.

Синтетичний приклад і цівка виготовлені методом лиття з abs-пластику. Для зниження віддачі під час стрільби на прикладі передбачений зручний потиличник з синтетичного пористого матеріалу на основі поліуретану.

15880 грн.
На складі
Довжина ствола, см: 47
Кількість зарядів: 5+1
Країна виробник: Туреччина
Довжина ствола, см: 47
Кількість зарядів: 5+1
Країна виробник: Туреччина
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший