Шановні клієнти! Магазин працює в телефонному режимі.
Ціну та наявність уточнюйте за тел: (098) 920-49-55

Помповое ружье Retay GPS кал. 12/76. Ствол - 47 см

Код:
brand
Помповое ружье Retay GPS кал. 12/76. Ствол - 47 см

Помпові рушниці серії GPS від турецької компанії Retay – це доступна зброя з надійним, перевіреним часом механізмом перезаряджання і практичним виконанням.

Помпова рушниця Retay GPS однаково надійно працює на будь-яких типах патронів з будь-якими наважками – від легких спортивних до важких. Збільшений розмір вікна подачі патронів в патронник ствола дозволяє швидше зарядити зброю, а короткий хід цівки скорочує час циклу перезаряджання і, відповідно, прискорює стрільбу. Втім, це вже залежить від спритності рук стрільця.

Алюмінієва ствольна коробка має чорне матове анодування. У верхній частині ствольної коробки розташоване інтегроване кріплення типу «ластівчин хвіст» для встановлення прицільних пристосувань.

Ствол зі сталі Bohler Antinit також має матове чорне покриття і оснащений металевою мушкою. Канал ствола хромований. У стволі є різьба для встановлення знімних дульних насадок Marapro Chokes.

Синтетичний приклад і цівка виготовлені методом лиття з abs-пластику. Для зниження віддачі під час стрільби на прикладі передбачений зручний потиличник з синтетичного пористого матеріалу на основі поліуретану.

Длина ствола, см: 47
Количество зарядов: 5+1
Страна производитель: Турция
Длина ствола, см: 47
Количество зарядов: 5+1
Страна производитель: Турция
Написать отзыв
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо