Шановні клієнти! Магазин працює в телефонному режимі.
Ціну та наявність уточнюйте за тел: (098) 920-49-55

Рушниця мисливська FRANCHI Inertia Affinity Synthetic кал.12/76

Code: A0467500
brand
Рушниця мисливська FRANCHI Inertia Affinity Synthetic кал.12/76

Рушниця Franchi Inertia Affinity відноситься до типу самозарядних систем, працюючих від енергії віддачі усієї зброї, а провідною ланкою автоматики тут є інерційний затвор із спеціальною потужною накопичувальною пружиною (як у рушниць Бенелли). При пострілі ця пружина через інерційне тіло (остов затвора) "заряджається" енергією віддачі рушниці, а "розряджаючись" розтискав і відкидає остов затвора, а потім і затвор з гільзою назад, забезпечуючи надійне перезарядження. Уся механіка напівавтоматичних рушниць Franchi Affinity побудована на ідеях Бруно Чиволани : інерційна система перезарядки "Front Inertia" розташована не в прикладі, як у Benelli, а в цівці.

Ексклюзивна інерційна система Франки створена з використанням спеціальних високоміцних матеріалів і забезпечує повну надійність усіх циклів роботи рушниці при пострілі, ідеальний баланс і неймовірну стабільність при пострілі, навіть при стрільбі в швидкій послідовності.У рушницях 'Франки' застосовується система поглинання імпульсу віддачі TSA у своєму модернізованому варіанті 'ADV' (TSA _ ADV (Twin Shock Absorber Advanced), що поглинає до 50% віддачі під час стрільби.

Так само можливо замовити додатково потиличники TSA Recoil Pad в трьох різних розмірах з сердечником гелю. Рушниця Franchi має мінімальну кількість частин : ствол, стовбурну коробку з підстовбурним магазином і прикладом, затвор, раму затвора з поворотною пружиною, ударно-спусковой механізм. У цій рушниці забруднюється тільки ствол і саме його і потрібно чистити, на відміну від рушниць з газовідвідними системами перезарядки, у яких є газова камера, поршень і тяга. Ці частини в "газовідведенні" забруднюються дуже швидко і вимагають регулярного відходу, на відміну від інерційних систем.Ствол обладнаний прицільною планкою, середньої висоти, з шириною рифленої поверхні 8 мм Мушка светонакопительная, червоного кольору для зручності ведення точної стрільби. Казенна муфта ствола коротка, з пазами для замикання на три виступи личинки затвора. Довжина патронника 76 мм, діаметр каналу ствола 18,3 мм, дульні звуження - змінні, внутрішні. Стовбурна коробка має згладжені форми з подовжніми лініями на бічних поверхнях. Коробка виконана із спеціального алюмінієвого сплаву. Затвор складається з такої ж кількості деталей, як і у рушниць Benelli М3 Super 90.

Тут так само відсутній штовхальник поворотної пружини, оскільки вона розміщується на корпусі підстовбурного магазину і взаємодіє із затвором через раму затвора. Подаючий механізм селективного типу, з попереднім автоматичним або ручним поданням патрона на лоток подавателя.У комплект входять змінні чоки, є можливість окремо придбати подовжувач магазину, що збільшує його місткість до 7 патронів. Ергономіка грунтована на поєднанні дизайну і досвіду полювання. В результаті вивчення звичок більше тисячі мисливців, інженери Franchi прийшли до створення досконалої рушниці, що відрізняє наступними достоїнствами : -Эксклюзивное рифлення -Просторная спускова скоба забезпечує зручний доступ до спускового гачка навіть в товстих рукавичках -Новые ексклюзивні форми прикладу і цівки -Оптоволоконная мушка LPA -Ружье робиться в Італії (м. Урбино, на заводі Benelli) -Франки - повноцінний член холдинг Beretta Group -Каждая деталь напівавтоматичний рушниця Franchi Affinity вироблений в Італії. Італійська якість і гарантія - це істотний плюс при виборі для багатьох мисливців.Якщо Ви хочете "справжню італійську" рушницю, але при цьому бажаєте трохи заощадити не на шкоду якості - те Franchi Affinity це Ваш вибір!

38104 грн.
На складі
Довжина загальна, мм: 1300
Довжина ствола, мм: 760
Кількість зарядів: 4+1
Калібр зброї: 12/76
Система перезаряджання: Інерційна
Довжина загальна, мм: 1300
Довжина ствола, мм: 760
Кількість зарядів: 4+1
Калібр зброї: 12/76
Система перезаряджання: Інерційна
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший