Пристрій Форт-17Р кал. 9 мм з черним стволом
Code:
«Форт-17Р» - травматичний спецпристрій калібру 9 мм Р.А, призначений для самооборони цивільного населення. Використання полімерів, армованих сталлю, дозволило значно скоротити вагу пістолета, що робить його зручним для постійного носіння, а набір змінних накладок дозволяє точно підігнати розміри рукоятки під індивідуальні особливості руки власника.Ударно-спусковий механізм подвійної дії (SA/DA), куркового типу. Робота пістолета заснована на принципі вільного затвора з надійною системою запобіжників і можливістю блокування як курка на бойовому, так і на запобіжному взводі.
| Довжина ствола, см: | 9,5 |
| Довжина/Габарити: | 180х132х34 мм |
| Кількість патронів: | 16 |
| Калібр: | 9 мм Р.А. |
| Комплектація: | Картонна коробка, спецпристрій, шомпол-протирка, магазин |
| Маса, г: | 680 г |
| Матеріал рамки: | Полімер |
| Оружие травматическое: | Пістолети |
| Прицільні пристосування: | Цілик і мушка |
| Довжина ствола, см: | 9,5 |
| Довжина/Габарити: | 180х132х34 мм |
| Кількість патронів: | 16 |
| Калібр: | 9 мм Р.А. |
| Комплектація: | Картонна коробка, спецпристрій, шомпол-протирка, магазин |
| Маса, г: | 680 г |
| Матеріал рамки: | Полімер |
| Оружие травматическое: | Пістолети |
| Прицільні пристосування: | Цілик і мушка |
Схожі товари






