Гвинтівка малокаліберна Savage A22 Timber Thumbhole 18
Savage А22 Series - лінійка напівавтоматичних карабінів, які відмінно підійдуть для спортивної або розважальної стрільби.
Ствол важкого профілю виготовлений з високоміцної вуглецевої сталі з антикорозійним покриттям або з нержавіючої сталі. Ресивер може бути виготовлений як з нержавіючої, так і з високовуглецевої сталі, відповідно до конкретної моделлю.
Ударно-спусковий механізм з системою AccuTrigger™ надає можливість регулювання, а спусковий гачок має додаткову пластину, яка виключає випадковий постріл і забезпечує легкий і "сухий" спуск.
Ложе гвинтівок серії А22 виготовляються з ламінованої деревини, полімеру або шасі з легкого алюмінію. Цей фактор залежить від специфікації конкретної моделі. Так, наприклад, наявність пінів для антабок може бути 2 або 3.
Залежно від моделі на ствольній коробці можуть перебувати різні посадкові місця: Weaver або Picatinny в різних конфігураціях, як одна планка, так і два окремих посадкових місця з відповідним інтерфейсом.
Приклад має потиличник з закругленими кутами, що дозволяє уникнути чіпляння одягу або екіпіровки під час вскидку зброї. Деякі моделі мають регульований по висоті підщічнік, який дозволяє налаштувати зброю під стрілка індивідуально.
Модель Savage A22 Timber Thumbhole комплектується стволом із високоміцної вуглецевої сталі з матовим покриттям. Довжина ствола становить 46 см, крок нарізів - 1:16". На стволі передбачена дульна різьба 1/2"-28 під саундмодератор/ДГК.
Ствольна коробка виготовлена з вуглецевої сталі і має матову чорну поверхню.
Ложе виконане з ламінованої деревини. Приклад Тhumbhole допомагає зменшити навантаження на руки і покращує контроль над зброєю. Є дві бази під антабки для кріплення ременя.
УСМ AccuTrigger™ з регульованим зусиллям спуску - 1,4-2,3 кг.
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | Weaver |
| Довжина загальна, см: | 96 |
| Довжина ствола, см: | 46 |
| Дулова різьба: | 1/2"-28 |
| Зброя нарізна: | Напівавтоматична |
| Кількість патронів: | 10+1 |
| Калібр: | .22 LR |
| Конструкція магазину: | Знімний роторний (барабанний) |
| Користувач: | Для правші |
| Маса: | 2,6 кг |
| Модель зброї: | Savage A22 |
| Приклад (ложа): | Ламіноване дерево |
| Прицільні пристосування: | Відсутні |
| Твіст ствола: | 1:16" |
| Характеристики приклада/ложі: | Thumbhole |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | Weaver |
| Довжина загальна, см: | 96 |
| Довжина ствола, см: | 46 |
| Дулова різьба: | 1/2"-28 |
| Зброя нарізна: | Напівавтоматична |
| Кількість патронів: | 10+1 |
| Калібр: | .22 LR |
| Конструкція магазину: | Знімний роторний (барабанний) |
| Користувач: | Для правші |
| Маса: | 2,6 кг |
| Модель зброї: | Savage A22 |
| Приклад (ложа): | Ламіноване дерево |
| Прицільні пристосування: | Відсутні |
| Твіст ствола: | 1:16" |
| Характеристики приклада/ложі: | Thumbhole |






