Шановні клієнти! Магазин працює в телефонному режимі.
Ціну та наявність уточнюйте за тел: (098) 920-49-55

Карабін нарiзний Diamondback DB15 кал.223/5.56

Code:
brand
Карабін нарiзний Diamondback DB15 кал.223/5.56

Девіз Компанії DiamondBack Firearms - «Always Ready» в повній мірі відображає сучасні реалії, в яких знаходяться стрілки-спортсмени або власники карабінів, що позиціонують їх, як засіб самооборони.

Де б Ви не знаходилися:

  • на стрільбищі
  • в тирі
  • в будинку

Карабіни Компанії DiamondBack Firearms «Always Ready» (Завжди готові) в повній мірі виконати всі покладені на них завдання!

DiamondBack - «Always Ready»! That`s The DiamondBack Way; That`s The American Way!

DB15 - хіт компанії Diamondback, що представляє собою сучасний напівавтоматичний спортивний карабін. Незважаючи на те, що він повністю зроблений в США і має повний функціонал професійної гвинтівки, його ціна порадує будь-якого стрілка.

Використання здебільшого деталей власного виробництва, дозволяє компанії Diamondbackнадати своєму виробу унікальності, а не просто бути черговим складанням компонентів відомих виробників.

Купуючи карабін DB-15, Ви отримуєте не більше дешеву версію AR-образної гвинтівки, а найкраще поєднання функціональних характеристик і ціни.

Чорні анодовані стволи даних карабінів виконані з хроммолібденовая стали 4140 з мелонітовим покриттям, що робить їх стійкими до корозії. Всі стволи даної лінійки є вільно вивішеними, тобто не стосуються ложі, що позитивно впливає на Вашу точність і кучність.

Верхня частина ствольної коробки (upper) і нижня частина ресивера (lower) виготовлена методом кування з алюмінієвого сплаву 7075 Т6, на відміну від багатьох конкурентів, які використовують слабший сплав 6061. З таким підходом, Ви можете бути впевнені за свою безпеку .

затвора група виготовлена зі сталі Mil Spec 8620 (сталь конструкційна легована) і була піддана магнітної дефектоскопії, тобто виробник переконався, що затвор не має мiкро тріщин і дефектів.

Затвор проведений дослідної американською компанією Azimuth, яка обіцяє повторюваність на рівні 99,9%.

Алюмінієве цівку карабіна (12 ") має модульну кріпильну систему M-LOK, яка дозволяє швидко встановлювати різні аксесуари. Алюмінієва цівка має зменшений профіль (в центральній частині відсутна планка пикатини), дане рішення дозволило зменшити вагу цівки і зробити більш зручним утримання карабіна.

На карабіні встановлений міцний і легкий регульований 6-позиційний приклад UTG.

Пістолетна рукоять стандарту A2.

Магазин виготовлений з металу і має ємність в 30 патронів.

На стволi встановлений вогнегасник A2.

58212 грн.
На складі
Довжина загальна, мм: 908
Довжина ствола, мм: 406
Дулова різьба: 1/2"-28
Кількість патронів: 10
Калібр/Розмір: .223 Rem
Твіст ствола: 1:8"
Довжина загальна, мм: 908
Довжина ствола, мм: 406
Дулова різьба: 1/2"-28
Кількість патронів: 10
Калібр/Розмір: .223 Rem
Твіст ствола: 1:8"
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший