Карабін мисливський RUGER American Predator кал.223Rem
Нарізний мисливський карабін American Rifle випускається компанією Sturm, Ruger & Company, Inc. - це досить бюджетний, але разом з тим якісний карабін. Ruger American Rifle демонструє високу купчастість і точність стрільби без додаткового доопрацювання або регулювання механізму.
Основні особливості карабіна - це:
• Ruger Marksman Adjustable ™ Trigger - система регулювання зусилля натискання на спусковий гачок від 1,3 до 2,3 кг, що дозволяє стрілку модифікувати зброю під себе і робити найбільш точні постріли.
• Зручне, ергономічне і легке ложе має спеціальні насічки для кращого утримання карабіна.
• М'який гумовий потиличник максимально знижує імпульс віддачі, навіть на великих калібрах, типу 30-06.
• Замикання каналу ствола здійснюється на 3 бойових упору, поворотом затвора на 70 градусів. В затворі розміщується підпружинений викидач з великим зубом.
• У конструкції карабіна використовується інноваційна запатентована система Power Bedding, яка складається з блоків з нержавіючої сталі, що дозволяє встановити ствольну коробку і вільно вивішений ствол максимально точно і надійно, що своєю чергою вкрай позитивно впливає на точність стрільби.
• Кований ствол довжиною 22" також збільшує точність пострілу, значно збільшує ресурс карабіна і спрощує догляд за ним. Дульне різьблення на кінці ствола 1/2-28, що дозволяє додатково встановлювати ДГК.
• Карабін оснащений як керованим вручну запобіжником з повзунком, так і автоматичним запобіжником спускового гачка.
• Твіст карабіна 1:8
• Карабін оснащений 10-ти зарядним магазином Magpul PMAG.
Модель Predator комплектується стандартною планкою Вівера, для установки швидкознімної оптики або коліматора.
| Довжина загальна, мм: | 1070 мм |
| Довжина ствола, мм: | 560 мм |
| Дулова різьба: | 1/2"-28 |
| Калібр: | 223 Rem |
| Колір: | Зелений |
| Конструкція магазину: | З'ємний |
| Кріплення: | Вівер/Пікатінні |
| Країна виробник: | США |
| Прицільні пристосування: | Відсутні |
| Твіст ствола: | 1:8" |
| Довжина загальна, мм: | 1070 мм |
| Довжина ствола, мм: | 560 мм |
| Дулова різьба: | 1/2"-28 |
| Калібр: | 223 Rem |
| Колір: | Зелений |
| Конструкція магазину: | З'ємний |
| Кріплення: | Вівер/Пікатінні |
| Країна виробник: | США |
| Прицільні пристосування: | Відсутні |
| Твіст ствола: | 1:8" |






