Гвинтівка малокаліберна Savage B22 FV-SR 16,25" кал. 22 LR.
Savage B Series – оновлена серія малокаліберних карабінів з поздовжньо-ковзним затвором, призначена для спортивної і розважальної стрільби.
Ствол карабінів виготовлений з високоміцної вуглецевої сталі з антикорозійним покриттям. Наявність запатентованої технології ударно-спускового механізму Accutrigger дозволить максимально точно налаштувати зусилля спуску, а також попередить випадковий постріл.
На ствольну коробку карабінів встановлена планка Picatinny з авіаційного алюмінію 6061 T6 для дооснащення карабіна оптичним або коліматорним прицілом.
Savage B Series представлена в 3-х популярних калібрах (17 HMR, 22 LR, 22 WMR) і декількох варіантах виконання ствола.
Особливості Savage B Series:
- Нова ергономічна полімерна ложа з V-подібною пістолетною рукояттю, високим гребенем прикладу і полімерним потиличником.
- Зручний двопозиційний запобіжник розміщений за хвостовиком затвора. Дозволяє легко зняти карабін з бойового взводу великим пальцем «стріляючої руки», при цьому, не втрачаючи прикладку зброї.
- 10-ти зарядний знімний коробчатий магазин роторного типу, який не виступає за ложе гвинтівки.
Модифікація B22 FV-SR комплектується коротким важким стволом 42 см з різьбою під саундмодератор/дулове гальмо-компенсатор. На ствольній коробці встановлено планку Weaver.
| База кріплення: | Picatinny |
| Довжина загальна, см: | 90 см |
| Довжина ствола, см: | 41,5 |
| Додаткова інформація: | Регульований спуск AccuTrigger™. Планка Picatinny на ствольній коробці для встановлення оптики. Різьблення під ДТК, матове покриття ствола та ложі |
| Дулова різьба: | 1/2"-28 UNEF |
| Зброя нарізна: | З поздовжньо-ковзним затвором |
| Кількість патронів: | 10 |
| Калібр/Розмір: | .22 LR |
| Конструкція магазину: | Знімний роторний (барабанний) |
| Користувач: | Для правши |
| Маса: | 2,72 кг |
| Приклад (ложа): | Синтетична (пластик), колір - чорний |
| Прицільні пристосування: | Відсутні |
| Ствол (характеристики): | Важкий (матчевий) |
| Твіст ствола: | 1:16" |
| База кріплення: | Picatinny |
| Довжина загальна, см: | 90 см |
| Довжина ствола, см: | 41,5 |
| Додаткова інформація: | Регульований спуск AccuTrigger™. Планка Picatinny на ствольній коробці для встановлення оптики. Різьблення під ДТК, матове покриття ствола та ложі |
| Дулова різьба: | 1/2"-28 UNEF |
| Зброя нарізна: | З поздовжньо-ковзним затвором |
| Кількість патронів: | 10 |
| Калібр/Розмір: | .22 LR |
| Конструкція магазину: | Знімний роторний (барабанний) |
| Користувач: | Для правши |
| Маса: | 2,72 кг |
| Приклад (ложа): | Синтетична (пластик), колір - чорний |
| Прицільні пристосування: | Відсутні |
| Ствол (характеристики): | Важкий (матчевий) |
| Твіст ствола: | 1:16" |






