Гвинтівка малокаліберна Savage Mark II FV-SR 16 1/2" кал. 22 LR
Code: 28702
Savage Mark II – серія малокаліберних карабінів з поздовжньо-ковзним затвором, призначених для полювання на дрібну дичину, а також спортивної і розважальної стрільби. Ложа виконана з міцного пластику, несприйнятливою до температурних коливань та вологи.
Ствол виготовлений з високоміцної вуглецевої сталі з антикорозійним сатинованим покриттям. Наявність запатентованої технології ударно-спускового механізму Accutrigger дозволить максимально точно налаштувати зусилля спуску, а також попередить випадковий постріл. Комплектується знімним коробчатим магазином.
Модифікація Mark II FV-SR комплектується коротким канелированным важким стволом 42 см з різьбою під саундмодератор/дулове гальмо-компенсатор. На ствольній коробці встановлено планку Weaver.
| База кріплення: | Picatinny |
| Довжина загальна, см: | 89,5 см |
| Довжина ствола, см: | 42 |
| Додаткова інформація: | Регульований спуск AccuTrigger™. Планка Picatinny на ствольній коробці для встановлення оптики. Різьблення під ДТК, матове покриття ствола та ложі |
| Дулова різьба: | 1/2"-28 UNEF |
| Зброя нарізна: | З поздовжньо-ковзним затвором |
| Кількість патронів: | 5+1 |
| Калібр/Розмір: | .22 LR |
| Конструкція магазину: | Знімний коробчатий |
| Користувач: | Для правши |
| Маса: | 2,5 кг |
| Приклад (ложа): | Синтетична (пластик), колір - чорний |
| Прицільні пристосування: | відсутні |
| Ствол (характеристики): | Важкий (матчевий) з каннелюрами |
| Твіст ствола: | 1:16" |
| База кріплення: | Picatinny |
| Довжина загальна, см: | 89,5 см |
| Довжина ствола, см: | 42 |
| Додаткова інформація: | Регульований спуск AccuTrigger™. Планка Picatinny на ствольній коробці для встановлення оптики. Різьблення під ДТК, матове покриття ствола та ложі |
| Дулова різьба: | 1/2"-28 UNEF |
| Зброя нарізна: | З поздовжньо-ковзним затвором |
| Кількість патронів: | 5+1 |
| Калібр/Розмір: | .22 LR |
| Конструкція магазину: | Знімний коробчатий |
| Користувач: | Для правши |
| Маса: | 2,5 кг |
| Приклад (ложа): | Синтетична (пластик), колір - чорний |
| Прицільні пристосування: | відсутні |
| Ствол (характеристики): | Важкий (матчевий) з каннелюрами |
| Твіст ствола: | 1:16" |
Схожі товари






