Шановні клієнти! Магазин працює в телефонному режимі.
Ціну та наявність уточнюйте за тел: (098) 920-49-55

Карабін мисливський RUGER Precision Rifle кал 308 WIN 24''

Code: 2008399
brand
Карабін мисливський RUGER Precision Rifle кал 308 WIN 24''

Хоча стрільба на далекі дистанції стає дуже популярною, витрати, пов'язані з цим спортом, досі залишалися головною проблемою для новачків. Компанія Ruger, відома своєю відданістю виробництву традиційної вогнепальної зброї, порушила корпоративний спокій винаходом своєї останньої гвинтівки зі ковзним затвором. Високоточна гвинтівка Ruger Precision Rifle (RPR) відрізняється від усього, що виробляється на заводі в Ньюпорт (штат Нью-Гемпшир). На щастя, компанія Ruger зрозуміла, що існує гостра необхідність в доступній гвинтівці і завдяки цьому відбуваються зміни в парадигмі високоточних гвинтівок.

Так у чому полягає унікальність цієї гвинтівки. У тому, що в базовій комплектації, як то кажуть (з коробки) RPR дає точність пів кутової хвилини на 100 метрів. Але головне вартість цієї гвинтівки приємно здивує.

Дана модель представлена в калібрі 308 WIN зі стволом довжиною 24". Так що ж ми отримуємо при покупці RPR:

  • Приклад. Компанія Ruger спроектувала регульований приклад, щоб приєднати його до ствольної коробки через буферну трубку, довжиною карабіна AR.
  • RPR оснащений системою, яка називається multi-magazine interface. Ця інноваційна система може приймати магазини M110, SR25, DPMS, MAGPUL та AICS.
  • Виступ затвора попередньо виконаний з різьбленням, при бажанні можна змінити ручку надто великого розміру.
  • Задня частина затвора виготовлена з міцного полімеру, який служить пеналом для інструментів. У момент перезарядки відбувається плавне ковзання по трубці прикладу.

Компанія Ruger обрала ствол 4140 з кованої хромомолібденової сталі з 5 нарізами з мінімальним отвором. Сучасні моделі RPR поставляються на ринок вже з дульним різьбленням 5/8 -24 і з дульним гальмом компенсатором (ДТК). За бажання можна встановити глушник. Система кріплення ствола до ствольної коробки ідентична АR-15. Відповідно цівка монтується за тим самим принципом.

116550 грн.
На складі
База кріплення: Picatinny
Довжина ствола, см: 61
Дулова різьба: 5/8"-24
Зброя нарізна: З поздовжньо-ковзним затвором
Кількість патронів: 5
Калібр/Розмір: .308 Win
Маса: 6,89 кг
Твіст ствола: 1:9,375"RH
База кріплення: Picatinny
Довжина ствола, см: 61
Дулова різьба: 5/8"-24
Зброя нарізна: З поздовжньо-ковзним затвором
Кількість патронів: 5
Калібр/Розмір: .308 Win
Маса: 6,89 кг
Твіст ствола: 1:9,375"RH
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший