Карабін Savage 110 Precision кал. 338 Lapua Magnum
Модель 110 Precision – це модифікація легендарної моделі 110 від Savage, яка стала ще динамічнішою. Завдяки ложі, розробленій спеціалістами Modular Driven Technologies (MDT), карабін 110 Precision повністю налаштовується під стрільця.
Особливості:
Матово-чорний ствол з вуглецевої сталі з дульної різьбою 5/8-24 і встановленим дульним гальмом BA.
Алюмінієве шасі MDT LSS XL зі скелетонізованою конструкцією і захисним покриттям Cerakote пісочного кольору (FDE), з повністю регульованим прикладом.
Фірмовий ударно-спусковий механізм AccuTrigger™ з регулюванням зусилля спуска в діапазоні від 680 г до 1,8 кг, який конструктивно виключає можливість випадкового пострілу.
На ресівері, виконаному з вуглецевої сталі, передбачена планка EGW з нахилом 20 MOA.
Знімний коробчастий магазин AICS.
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | Weaver |
| Довжина загальна, см: | 110,8 |
| Довжина ствола, см: | 60,9 |
| Дулова різьба: | 5/8"-24 |
| Зброя нарізна: | З поздовжньо-ковзним затвором |
| Кількість патронів: | 5+1 |
| Калібр/Розмір: | .338 Lapua Mag |
| Конструкція магазину: | Знімний коробчатий |
| Користувач: | Для правши |
| Маса: | 4 кг |
| Модель зброї: | Savage 110 |
| Приклад (ложа): | Алюміній |
| Прицільні пристосування: | Відсутні |
| Твіст ствола: | 1:9.3" |
| Характеристики приклада/ложі: | Шасі MDT |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | Weaver |
| Довжина загальна, см: | 110,8 |
| Довжина ствола, см: | 60,9 |
| Дулова різьба: | 5/8"-24 |
| Зброя нарізна: | З поздовжньо-ковзним затвором |
| Кількість патронів: | 5+1 |
| Калібр/Розмір: | .338 Lapua Mag |
| Конструкція магазину: | Знімний коробчатий |
| Користувач: | Для правши |
| Маса: | 4 кг |
| Модель зброї: | Savage 110 |
| Приклад (ложа): | Алюміній |
| Прицільні пристосування: | Відсутні |
| Твіст ствола: | 1:9.3" |
| Характеристики приклада/ложі: | Шасі MDT |






