Карабін Savage 64 TAKEDOWN кал. 22 LR
Серія Savage 64 об'єднує напівавтоматичні малокаліберні карабіни в калібрі 22 LR. Конструкція моделей проста і перевірена часом, до того ж дозволила зробити їх максимально доступними за ціною.
Ложі карабінів Savage 64 виготовлені з міцного і практичного пластику (за винятком моделі 64 G), що дозволяє комфортно утримувати зброю при будь-якій температурі і умовах вологості. Для перезарядження використовується принцип вільного відкоту затвора.
Модель 64 TAKEDOWN відрізняється можливістю легкого і швидкого розбирання на два окремих модулі для зручного перенесення та транспортування.
Ствол виготовлений з воронованої вуглецевої сталі і має різьбову фіксацію. На ресивері передбачені отвори з різьбою під кріпильні планки - для установки оптичного прицілу.
| Довжина загальна, см: | 92,1 |
| Довжина ствола, см: | 41,9 |
| З встановленої оптикою: | Ні |
| Зброя нарізна: | Напівавтоматична |
| Кількість патронів: | 10 |
| Калібр/Розмір: | .22 LR |
| Конструкція магазину: | Знімний коробчатий |
| Користувач: | Для правши |
| Маса: | 2,04 кг |
| Приклад (ложа): | Синтетика (пластик) |
| Прицільні пристосування: | Цілий і мушка |
| Твіст ствола: | 1:16" |
| Довжина загальна, см: | 92,1 |
| Довжина ствола, см: | 41,9 |
| З встановленої оптикою: | Ні |
| Зброя нарізна: | Напівавтоматична |
| Кількість патронів: | 10 |
| Калібр/Розмір: | .22 LR |
| Конструкція магазину: | Знімний коробчатий |
| Користувач: | Для правши |
| Маса: | 2,04 кг |
| Приклад (ложа): | Синтетика (пластик) |
| Прицільні пристосування: | Цілий і мушка |
| Твіст ствола: | 1:16" |






