Шановні клієнти! В зв'язку з введенням на території України воєнного положення, магазин "САПАСАН" тимчасово закритий. Продаж зброї та боєприпасів тимчасово призупинений!
Зберігайте спокій, нас захищають Збройні Сили України! Слава Україні!

Масло збройове Gunex 400 мл.

Code: 22250
brand
Масло збройове Gunex 400 мл.

GUNEX - збройове масло, що забезпечує антикорозійний захист.

Досконале масло для довгострокового захисту частин оголеного металу, навіть при вкрай несприятливих умовах (від -50°С до 100°С). Це масло проникає в область між металом і вологою, потрапляє в найтонші тріщинки, очищає, зберігає поверхні гладкими, не липне і не реагує з іншими речовинами. GUNEX не містить силікону, хлорованих гідрокарбонатів і речовин CFC, що руйнують озон.

Завдяки маслу Gunex метал залишається захищеним від іржі протягом тривалого часу, навіть при дощових кліматичних умовах! Масло усуває пороховий нагар і залишки томпаку, зберігає і підтримує механізми гладкими, доглянутими і захищеними.

GUNEX також може використовуватися для догляду за риболовними вудилищами, телескопічними висувними рамами і роликами. Захищає і містить в ідеальному порядку рухливі деталі, неізольований метал, гвинтові з'єднання і пази навіть у солевмістному повітрі і водяних бризках. Ідеально підходить для обробки скрипучих або заклинених шарнірів. Запобігає замерзанню замків, видаляє смоляний бруд і дьоготь, захищає металеві і хромовані деталі від корозії протягом тривалого часу. Утримує в чистоті контакти в батареях, розподільниках струму системи запалювання і котушки запалювання, витісняючи вологу. Такою ж мірою масло GUNEX зарекомендувало себе в якості ланцюгового масла для мотоциклів.

366 грн.
Нема в наявності
Додаткова інформація: Спрей
Калібр: 400мл.
Додаткова інформація: Спрей
Калібр: 400мл.
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший