Шановні клієнти! Магазин працює в телефонному режимі.
Ціну та наявність уточнюйте за тел: (098) 920-49-55

Масло збройове Gunex 400 мл.

Code: 22250
brand
Масло збройове Gunex 400 мл.

GUNEX - збройове масло, що забезпечує антикорозійний захист.

Досконале масло для довгострокового захисту частин оголеного металу, навіть при вкрай несприятливих умовах (від -50°С до 100°С). Це масло проникає в область між металом і вологою, потрапляє в найтонші тріщинки, очищає, зберігає поверхні гладкими, не липне і не реагує з іншими речовинами. GUNEX не містить силікону, хлорованих гідрокарбонатів і речовин CFC, що руйнують озон.

Завдяки маслу Gunex метал залишається захищеним від іржі протягом тривалого часу, навіть при дощових кліматичних умовах! Масло усуває пороховий нагар і залишки томпаку, зберігає і підтримує механізми гладкими, доглянутими і захищеними.

GUNEX також може використовуватися для догляду за риболовними вудилищами, телескопічними висувними рамами і роликами. Захищає і містить в ідеальному порядку рухливі деталі, неізольований метал, гвинтові з'єднання і пази навіть у солевмістному повітрі і водяних бризках. Ідеально підходить для обробки скрипучих або заклинених шарнірів. Запобігає замерзанню замків, видаляє смоляний бруд і дьоготь, захищає металеві і хромовані деталі від корозії протягом тривалого часу. Утримує в чистоті контакти в батареях, розподільниках струму системи запалювання і котушки запалювання, витісняючи вологу. Такою ж мірою масло GUNEX зарекомендувало себе в якості ланцюгового масла для мотоциклів.

366 грн.
Нема в наявності
Додаткова інформація: Спрей
Калібр/Розмір: 400мл.
Додаткова інформація: Спрей
Калібр/Розмір: 400мл.
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший