Шановні клієнти! Магазин працює в телефонному режимі.
Ціну та наявність уточнюйте за тел: (098) 920-49-55

Ніж Adimanti by Ganzo (SKIMEN design) чорний

Code: Skimen-BK
brand
Ніж Adimanti by Ganzo (SKIMEN design) чорний

Модель Skimen розробив майстер з ремонту ножів Руслан Скімен. Це дебютний ніж з дизайнерської серії Adimanti, і він втілює в собі комфорт, логіку, респектабельність. Бренд Ganzo вже давно і міцно влаштувався на ринку з репутацією виробника недорогих і якісних ножів. Дана модель продовжує сформовану тенденцію, і відповідає загальним принципам виробів торгової марки.

Складаний ніж популярного бренду Ganzo припаде до душі активним людям, хто часто вибирається на природу. Модель годиться для туристичних походів, полювання, риболовлі, кемпінгу, крім того, ви можете використовувати її вдома в міру необхідності. Форма леза досить ефективна для наколювання і розрізання. Вельми популярний тип клинка, а саме, drop-point, серед людей, що займаються туризмом.

У складі ножа-надміцна, стійка до зносу сталь марки D2. Захищений від корозії металевий сплав демонструє високі показники твердості. Значення твердості у ножа-близько 60 одиниць за шкалою Роквелла, що дуже добре для цього виду продукції. Тип заточування-прямий. Довжина клинка становить вісім з половиною сантиметрів, товщина – три з половиною міліметри. Ніж складаний, лезо витягується за допомогою зручного замка Flipper. Skimen надійним чином захищений від випадкового відкриття або закриття. Він безпечний в експлуатації, і має просту конструкцію. Загальна довжина ножа всього 20,5 сантиметра. Такі невеликі габарити дають перевагу ножу для використання кожен день. Його можна легко покласти в сумку або кишеню, і застосовувати в разі потреби, модель завжди під рукою.

1640 грн.
На складі
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший