Шановні клієнти! Магазин працює в телефонному режимі.
Ціну та наявність уточнюйте за тел: (098) 920-49-55

Ніж Adimanti by Ganzo (SKIMEN design) зелений

Code: Skimen-GB
brand
Ніж Adimanti by Ganzo (SKIMEN design) зелений

Модель Skimen-творіння майстра з ремонту ножів Руслана Скімена. Це перший ніж з дизайнерської серії Adimanti, що втілює в собі зручність, логіку, респектабельність. Бренд Ganzo вже давно і міцно закріпився на ринку з репутацією виробника недорогих і якісних ножів. Даний модель продовжує тенденцію, що склалася, і відповідає загальним принципам продукції бренд.

Складний ніж відомої торгової марки Ganzo підійде активним людям, хто часто вибирається відпочивати на природу. Дана модель годиться для туристичних походів, полювання, риболовлі, кемпінгу, крім того, ви можете використовувати її вдома при необхідність. Форма леза вельми вдала для наколювання і розрізання. Дуже популярний тип клинка, а саме, drop-point, серед людей, що займаються туризмом.

В основі ножа-надміцна, зносостійка сталь марки D2. Захищений від корозії металевий сплав демонструє високі показники твердості. Значення твердості у ножа-близько 60 одиниць по шкалою Роквелла, що дуже добре для даного виду продукції. Тип заточування – прямий. Довжина клинка становить вісім з половиною сантиметрів, товщина-три з половиною міліметра. Модель складна, лезо витягується за допомогою зручного замку Flipper. Skimen надійним чином захищений від випадкового відкриття або закриття. Він безпечний в застосуванні, і має просту конструкцію. Загальна довжина виробу всього 20,5 сантиметра. Такі компактні габарити дають перевагу ножу для застосування кожен день. Його можна запросто покласти в сумку або кишеню, і застосовувати за необхідності, модель завжди під рукою.

1640 грн.
На складі
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший