Гвинтівка малокаліберна Savage 93 FV-SR 16 1/2" кал. 22 WMR
Серія Savage 93 являє собою малокаліберні болтові карабіни в калібрі 22 WMR. Так само як і у "дорослих" калібрах, стовбури карабінів виготовляються з вуглецевої сталі, нарізи в каналі ствола нанесені методом дорнірування і демонструють високу кучність.
Ложа карабінів Savage 93 може бути виготовлена з ламінованої деревини або полімеру. Оснащена фірмовим ударно-спусковим механізмом AccuTrigger ™, по-перше, що надає можливість регулювання зусилля спуска в межах від 680 г до 2,7 кг, а по-друге - конструктивно виключає можливість випадкового пострілу. Комплектується знімним коробчатим магазином.
Модифікація Savage 93 FV-SR відрізняється від базової версії встановленим коротким важким стволом 41 см і різьбою під саундмодератор/дулове гальмо-компенсатор. На ствольну коробку встановлена планка Picatinny для дооснащення зброї різними прицільними пристосуваннями.
93 FV-SR Landry - камуфльований ложа, текстурована під шкіру алігатора. Дизайн – Трой Ландрі (Troy Landry).
| База кріплення: | Picatinny |
| Довжина загальна, см: | 89,5 |
| Довжина ствола, см: | 42 |
| Додаткова інформація: | Регульований спуск AccuTrigger™. Планка Picatinny на ствольній коробці для встановлення оптики. Різьблення під ДТК, матове покриття ствола та ложі |
| Дулова різьба: | 1/2"-28 |
| Зброя нарізна: | З поздовжньо-ковзним затвором |
| Кількість патронів: | 5+1 |
| Калібр: | .22 WMR |
| Конструкція магазину: | Знімний коробчастий |
| Користувач: | Для правши |
| Маса: | 2,5 кг |
| Модель зброї: | Savage 93 |
| Приклад (ложа): | Синтетична (пластик), колір - чорний |
| Прицільні пристосування: | Відсутні |
| Ствол (характеристики): | Важкий (матчевий) |
| Твіст ствола: | 1:16" |
| База кріплення: | Picatinny |
| Довжина загальна, см: | 89,5 |
| Довжина ствола, см: | 42 |
| Додаткова інформація: | Регульований спуск AccuTrigger™. Планка Picatinny на ствольній коробці для встановлення оптики. Різьблення під ДТК, матове покриття ствола та ложі |
| Дулова різьба: | 1/2"-28 |
| Зброя нарізна: | З поздовжньо-ковзним затвором |
| Кількість патронів: | 5+1 |
| Калібр: | .22 WMR |
| Конструкція магазину: | Знімний коробчастий |
| Користувач: | Для правши |
| Маса: | 2,5 кг |
| Модель зброї: | Savage 93 |
| Приклад (ложа): | Синтетична (пластик), колір - чорний |
| Прицільні пристосування: | Відсутні |
| Ствол (характеристики): | Важкий (матчевий) |
| Твіст ствола: | 1:16" |






