Гвинтівка малокаліберна Savage A22 Takedown 18'' кал .22 LR
Savage А22 Series - лінійка напівавтоматичних карабінів, які відмінно підійдуть для спортивної або розважальної стрільби.
Ствол важкого профілю виготовлений з високоміцної вуглецевої сталі з антикорозійним покриттям або з нержавіючої сталі. Ресивер може бути виготовлений як з нержавіючої, так і з високовуглецевої сталі, відповідно до конкретної моделлю.
Ударно-спусковий механізм з системою AccuTrigger™ надає можливість регулювання, а спусковий гачок має додаткову пластину, яка виключає випадковий постріл і забезпечує легкий і "сухий" спуск.
Ложе гвинтівок серії А22 виготовляються з ламінованої деревини, полімеру або шасі з легкого алюмінію. Цей фактор залежить від специфікації конкретної моделі. Так, наприклад, наявність пінів для антабок може бути 2 або 3.
Залежно від моделі на ствольній коробці можуть перебувати різні посадкові місця: Weaver або Picatinny в різних конфігураціях, як одна планка, так і два окремих посадкових місця з відповідним інтерфейсом.
Приклад має потиличник з закругленими кутами, що дозволяє уникнути чіпляння одягу або екіпіровки під час вскидку зброї. Деякі моделі мають регульований по висоті підщічнік, який дозволяє налаштувати зброю під стрілка індивідуально.
Малокаліберна гвинтівка Savage A22 Takedown легко розбирається (від'єднується ствол з цівкою), щоб її можна було легко переносити з собою в рюкзаку. І так само легко збирається.
Особливості:
- Ствол довжиною 18" з вуглецевої сталі, матово-чорного кольору, з різьбою (1/2-28").
- Регульований ударно-спусковий механізм AccuTrigger (зусилля спуска регулюється від 1,36 до 2,27 кг).
- Низькопрофільні прицільні пристосування.
- Планка Пікатінні 0 МОА.
- Додаткове місце для зберігання магазинів передбачене у прикладі, а також є відсік для зберігання в пістолетному руків'ї.
- Роторний магазин на 10 патронів.
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | База антабки |
| Довжина загальна, см: | 94 |
| Довжина ствола, см: | 45,8 |
| Дулова різьба: | 1/2"-28 |
| З встановленої оптикою: | Відсутня |
| Зброя нарізна: | Напівавтоматична |
| Кількість патронів: | 10 |
| Калібр: | .22 LR |
| Конструкція магазину: | Знімний роторний (барабанний) |
| Користувач: | Для правши |
| Маса: | 2,86 кг |
| Модель зброї: | Savage A22 |
| Приклад (ложа): | Синтетика (пластик) |
| Прицільні пристосування: | Цілик і мушка |
| Твіст ствола: | 1:16" |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | База антабки |
| Довжина загальна, см: | 94 |
| Довжина ствола, см: | 45,8 |
| Дулова різьба: | 1/2"-28 |
| З встановленої оптикою: | Відсутня |
| Зброя нарізна: | Напівавтоматична |
| Кількість патронів: | 10 |
| Калібр: | .22 LR |
| Конструкція магазину: | Знімний роторний (барабанний) |
| Користувач: | Для правши |
| Маса: | 2,86 кг |
| Модель зброї: | Savage A22 |
| Приклад (ложа): | Синтетика (пластик) |
| Прицільні пристосування: | Цілик і мушка |
| Твіст ствола: | 1:16" |






