Приціл оптичний Hawke Fast Mount 4x32 сітка Mil Dot
Code: 11301
Серія оптичних прицілів Fast Mount є бюджетною в асортименті компанії Hawke Optics і призначена для встановлення на пневматичну зброю. Приціли поєднують у собі хорошу якість і демократичну ціну.
До загальних особливостей серії належать:
- Міцний та надійний корпус, виготовлений з авіаційного алюмінію T-6061. Діаметр центральної трубки становить 1" (25,4 мм).
- Приціл герметичний і заповнений азотом для запобігання запотіванню оптики.
- Багатошарове покриття лінз дозволяє домогтися кращого світлопропускання для більш чіткого, насиченого і контрастного зображення.
- В залежності від моделі приціл поставляється з кріпленням на Ластівчин хвіст або на Weaver/Picatinny.
- Приціли Fast Mount витримують віддачу пружинно-поршневих гвинтівок кал. 4,5 мм з енергією до 39 Дж.
Πpиціл Hawke Fast Mount 4-16x50 оснащений системою фoĸycування на об'єктиві (АО) для отримання чітĸoгo зображення цілі і усунення ефекту пapaлaĸca на дистанції від 9 метрів до нескінченності. Вигравірувана на склі прицільна сітка Mil-Dot має 5 рівнів яскравості підсвічування в червоному та зеленому кольорах. Приціл чудово підійде для стрільби на середні і дальні дистанції. До комплекту входять кільця з кріпленням на Ластівчин хвіст.
| База кріплення: | Ластівчин хвіст |
| Діаметр вихідної зіниці, мм: | 8 |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | 25,4 мм |
| Діаметр об'єктива, мм: | 32 |
| Довжина/Габарити: | 295 мм |
| Запас поправок на 100 м (верт./гор.): | 165/165 MOA |
| Кратність (збільшення), Min: | 4 |
| Маса: | 315 г |
| Оптичні прилади: | Приціли оптичні |
| Підсвічування прицільної сітки: | Немає |
| Поле зору на 100 м: | 9,5 м |
| Регулювання паралаксу/фокусування: | Немає |
| Тип прицельной сетки/марки: | Mil-Dot |
| Фокальна площина: | Друга |
| Ціна поправки (1 кліка) на 100 м: | 1/4 MOA |
| База кріплення: | Ластівчин хвіст |
| Діаметр вихідної зіниці, мм: | 8 |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | 25,4 мм |
| Діаметр об'єктива, мм: | 32 |
| Довжина/Габарити: | 295 мм |
| Запас поправок на 100 м (верт./гор.): | 165/165 MOA |
| Кратність (збільшення), Min: | 4 |
| Маса: | 315 г |
| Оптичні прилади: | Приціли оптичні |
| Підсвічування прицільної сітки: | Немає |
| Поле зору на 100 м: | 9,5 м |
| Регулювання паралаксу/фокусування: | Немає |
| Тип прицельной сетки/марки: | Mil-Dot |
| Фокальна площина: | Друга |
| Ціна поправки (1 кліка) на 100 м: | 1/4 MOA |
Схожі товари






