Приціл Vortex Diamondback Tactical 6-24х50 FFP сітка EBR-2C (MRAD)
Code: DBK-10029
Приціли Diamondback Tactical ідеально підходять для полювання і стрільби на далекі дистанції, оскільки здатні витримати більшу віддачу завдяки своїй міцній конструкції. Легкий корпус виготовлений з анодованого алюмінію. Ущільнювальні кільця запобігають проникненню вологи, пилу та сміття всередину прицілу, що дозволяє використовувати його за несприятливих погодних умов. Лінзи XD з ультранизькою дисперсією покращують чіткість зображення.
| Віддалення вихідної зіниці, мм: | 99 |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | 30 мм |
| Діаметр об'єктива, мм: | 50 |
| Довжина/Габарити: | Довжина – 368 мм |
| Додаткова інформація: | Відхилення від паралаксу від 10 ярдів |
| Запас поправок на 100 м (верт./гор.): | 19/19 MRAD |
| Калібр/Розмір: | 6-24х50 |
| Кратність (збільшення), Max: | 24 |
| Кратність (збільшення), Min: | 6 |
| Маса: | 697 г |
| Оптичні прилади: | Приціли оптичні |
| Підсвічування прицільної сітки: | Нема |
| Поле зору на 100 м: | 6 - 1,5 м |
| Регулювання паралаксу/фокусування: | Є |
| Тип прицільної сітки: | EBR-2C |
| Фокальна площина: | Перша |
| Ціна поправки (1 кліка) на 100 м: | 1 см (0.1 MRAD) |
| Віддалення вихідної зіниці, мм: | 99 |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | 30 мм |
| Діаметр об'єктива, мм: | 50 |
| Довжина/Габарити: | Довжина – 368 мм |
| Додаткова інформація: | Відхилення від паралаксу від 10 ярдів |
| Запас поправок на 100 м (верт./гор.): | 19/19 MRAD |
| Калібр/Розмір: | 6-24х50 |
| Кратність (збільшення), Max: | 24 |
| Кратність (збільшення), Min: | 6 |
| Маса: | 697 г |
| Оптичні прилади: | Приціли оптичні |
| Підсвічування прицільної сітки: | Нема |
| Поле зору на 100 м: | 6 - 1,5 м |
| Регулювання паралаксу/фокусування: | Є |
| Тип прицільної сітки: | EBR-2C |
| Фокальна площина: | Перша |
| Ціна поправки (1 кліка) на 100 м: | 1 см (0.1 MRAD) |
Схожі товари






