Приціл оптичний Hawke Vantage 3-9x40 сітка Mil Dot
Code: 14121
Hawke Vantage - лінійка бюджетних оптичних прицілів, призначена для встановлення на пневматичну і вогнепальну зброю. Приціл Vantage 3-9×40 прекрасно підійде для стрільби по рухомим цілям як на коротких, так і середніх дистанціях. Дана модель призначена для встановлення на пневматичну зброю з енергією менше 20 Дж.
Водонепроникний ударостійкий корпус прицілу виготовлений з алюмінієвого сплаву. Заповнення азотом запобігає конденсації вологи на поверхні лінз при перепадах температур.
Повне багатошарове просвітлення оптики (11 шарів) гарантує чітке і контрастне зображення. Прицільна марка розташована у другій фокальній площині.
Особливості:
- Діаметр центральної труби - 25,4 мм.
- Швидке фокусування.
- Вигравірувана на склі прицільна сітка Mil Dot без підсвічування. При менш ніж 10-кратному збільшенні лінійні і кутові розміри визначаються методом інтерполяції або за спеціальними таблицями.
| Віддалення вихідної зіниці, мм: | 89 |
| Діаметр вихідної зіниці, мм: | 13 - 4 |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | 25,4 мм |
| Діаметр об'єктива, мм: | 40 |
| Довжина/Габарити: | Довжина – 315 мм |
| Додаткова інформація: | Водозахищений, ударостійкий. Відбудова від паралаксу встановлена на 100 ярдів |
| Запас поправок на 100 м (верт./гор.): | 100/100 MOA |
| Калібр/Розмір: | 3-9х40 |
| Корекція діоптрій: | Є |
| Кратність (збільшення), Max: | 9 |
| Кратність (збільшення), Min: | 3 |
| Маса: | 402 г |
| Оптичні прилади: | Приціли оптичні |
| Підсвічування прицільної сітки: | Немає |
| Поле зору на 100 м: | 13 - 4,2м |
| Регулювання паралаксу/фокусування: | Ні |
| Тип прицільної сітки: | Mil-Dot |
| Фокальна площина: | Друга |
| Ціна поправки (1 кліка) на 100 м: | 0,75 см (1/4 МОА) |
| Віддалення вихідної зіниці, мм: | 89 |
| Діаметр вихідної зіниці, мм: | 13 - 4 |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | 25,4 мм |
| Діаметр об'єктива, мм: | 40 |
| Довжина/Габарити: | Довжина – 315 мм |
| Додаткова інформація: | Водозахищений, ударостійкий. Відбудова від паралаксу встановлена на 100 ярдів |
| Запас поправок на 100 м (верт./гор.): | 100/100 MOA |
| Калібр/Розмір: | 3-9х40 |
| Корекція діоптрій: | Є |
| Кратність (збільшення), Max: | 9 |
| Кратність (збільшення), Min: | 3 |
| Маса: | 402 г |
| Оптичні прилади: | Приціли оптичні |
| Підсвічування прицільної сітки: | Немає |
| Поле зору на 100 м: | 13 - 4,2м |
| Регулювання паралаксу/фокусування: | Ні |
| Тип прицільної сітки: | Mil-Dot |
| Фокальна площина: | Друга |
| Ціна поправки (1 кліка) на 100 м: | 0,75 см (1/4 МОА) |
Схожі товари






