Приціл оптичний Hawke Vantage 4-12х50 сітка 22 LR Subsonic з підсвічуванням
Code: 14251
Hawke Vantage - лінійка бюджетних оптичних прицілів, призначена для встановлення на пневматичну і вогнепальну зброю. Приціли Vantage з діаметром центральної труби 1 "витримують віддачу нарізної зброї до .223 Rem включно. Приціл Vantage 4-12×50 чудово підійде для використання при стрільбі на середні дистанції.
Водонепроникний ударостійкий корпус прицілу виготовлений з алюмінієвого сплаву. Заповнення азотом запобігає конденсації вологи на поверхні лінз при перепадах температур.
Повне багатошарове просвітлення оптики (11 шарів) гарантує чітке і контрастне зображення. Прицільна марка розташована у другій фокальній площині і має п'ять рівнів яскравості підсвічування.
- Для більш зручного внесення поправок приціл обладнаний низькопрофільними барабанчиками.
- Вигравірувана на склі прицільна сітка Rimfire .22 LR Subsonic розроблена спеціально під малокаліберні гвинтівки для стрільби дозвуковими патронами кільцевого запалення.22 LR з початковою швидкістю кулі 322 м/с і відĸaлібpoвaнa на кратність 12х.
- Діаметр центральної труби – 25,4 мм
- Швидке фокусування.
- Сітка з зеленим/червоним підсвічуванням (по 5 рівнів регулювання яскравості).
| Віддалення вихідної зіниці, мм: | 89 |
| Діаметр вихідної зіниці, мм: | 12,5 - 4,2 |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | 25,4 мм |
| Діаметр об'єктива, мм: | 50 |
| Довжина/Габарити: | Довжина – 341 мм |
| Додаткова інформація: | Водозахищений, ударостійкий. Відбудова від паралаксу встановлена на 75 ярдів |
| Калібр/Розмір: | 4-12х50 |
| Корекція діоптрій: | Є |
| Кратність (збільшення), Max: | 12 |
| Кратність (збільшення), Min: | 4 |
| Маса: | 497 г |
| Оптичні прилади: | Приціли оптичні |
| Підсвічування прицільної сітки: | Є |
| Поле зору на 100 м: | 8,7 - 2,9 м |
| Регулювання паралаксу/фокусування: | Ні |
| Тип прицільної сітки: | RIMFIRE .22 LR SUBSONIC |
| Фокальна площина: | Друга |
| Формат батареї: | CR2032 |
| Ціна поправки (1 кліка) на 100 м: | 0,75 см (1/4 МОА) |
| Віддалення вихідної зіниці, мм: | 89 |
| Діаметр вихідної зіниці, мм: | 12,5 - 4,2 |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | 25,4 мм |
| Діаметр об'єктива, мм: | 50 |
| Довжина/Габарити: | Довжина – 341 мм |
| Додаткова інформація: | Водозахищений, ударостійкий. Відбудова від паралаксу встановлена на 75 ярдів |
| Калібр/Розмір: | 4-12х50 |
| Корекція діоптрій: | Є |
| Кратність (збільшення), Max: | 12 |
| Кратність (збільшення), Min: | 4 |
| Маса: | 497 г |
| Оптичні прилади: | Приціли оптичні |
| Підсвічування прицільної сітки: | Є |
| Поле зору на 100 м: | 8,7 - 2,9 м |
| Регулювання паралаксу/фокусування: | Ні |
| Тип прицільної сітки: | RIMFIRE .22 LR SUBSONIC |
| Фокальна площина: | Друга |
| Формат батареї: | CR2032 |
| Ціна поправки (1 кліка) на 100 м: | 0,75 см (1/4 МОА) |
Схожі товари






