Приціл оптичний Hawke Frontier 30 1-6x24 прицільна сітка Circlel Dot
Оптичний приціл Frontier 30 1-6x24 – яскравий представник флагманської лінійки прицілів Hawke, що відрізняється найвищою якістю оптики. Приціл витримує віддачу нарізної зброї поширених мисливських калібрів, включно з .338 Lapua Magnum. Повне багатошарове просвітління оптики (21 шар) гарантує чітке і контрастне зображення. Заповнення азотом запобігає конденсації вологи на поверхні лінз при перепадах температур. Приціл обладнаний низькопрофільними барабанчиками для зручного внесення поправок і чудово витримує віддачу при стрільбі з напівавтоматичної зброї великих калібрів. Вигравірувана на склі прицільна сітка Circle Dot розташована у другій фокальній площині і має 6 рівнів яскравості підсвічування прицільної точки.
FRONTIER 30 1-6×24 підійде як для загінного полювання, так і для спортивних змагань (наприклад, 3-gun).
· Діаметр центральної труби – 30 мм
· Швидке фокусування
· Водонепроникний ударостійкий корпус з високоякісного алюмінієвого сплаву.
| Віддалення вихідної зіниці, мм: | 102 |
| Діаметр вихідної зіниці, мм: | 24-4 |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | 30 мм |
| Діаметр об'єктива, мм: | 24 |
| Довжина/Габарити: | Довжина – 283 мм |
| Додаткова інформація: | Водозахищений, ударостійкий. Налаштування від паралаксу встановлена на 100 ярдах |
| Елемент живлення: | CR2032 |
| Запас поправок на 100 м (верт./гор.): | 140/140 MOA |
| Калібр/Розмір: | 1-6x24 |
| Кратність (збільшення), Max: | 6 |
| Кратність (збільшення), Min: | 1 |
| Маса: | 495 г |
| Оптичні прилади: | Приціли оптичні |
| Підсвічування прицільної сітки: | Є |
| Поле зору на 100 м: | 37,6-6,3 м |
| Регулювання паралаксу/фокусування: | Встановлена (100 ярдів/91,44 м) |
| Тип прицільної сітки: | Circle Dot |
| Фокальна площина: | Друга |
| Ціна поправки (1 кліка) на 100 м: | 1/2 MOA |
| Віддалення вихідної зіниці, мм: | 102 |
| Діаметр вихідної зіниці, мм: | 24-4 |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | 30 мм |
| Діаметр об'єктива, мм: | 24 |
| Довжина/Габарити: | Довжина – 283 мм |
| Додаткова інформація: | Водозахищений, ударостійкий. Налаштування від паралаксу встановлена на 100 ярдах |
| Елемент живлення: | CR2032 |
| Запас поправок на 100 м (верт./гор.): | 140/140 MOA |
| Калібр/Розмір: | 1-6x24 |
| Кратність (збільшення), Max: | 6 |
| Кратність (збільшення), Min: | 1 |
| Маса: | 495 г |
| Оптичні прилади: | Приціли оптичні |
| Підсвічування прицільної сітки: | Є |
| Поле зору на 100 м: | 37,6-6,3 м |
| Регулювання паралаксу/фокусування: | Встановлена (100 ярдів/91,44 м) |
| Тип прицільної сітки: | Circle Dot |
| Фокальна площина: | Друга |
| Ціна поправки (1 кліка) на 100 м: | 1/2 MOA |






