Шановні клієнти! Магазин працює в телефонному режимі.
Ціну та наявність уточнюйте за тел: (098) 920-49-55

Приціл оптичний SIG Optics TANGO4, 1-4x24MM

Code: SOT41101
brand
Приціл оптичний SIG Optics TANGO4, 1-4x24MM

Серія прицілів Sig Optics TANGO4 з зумом 4: 1, сіткою в першій фокальній площині і підсвічуванням, трубкою 30 мм, оптичні приціли TANGO4 є ідеальним рішенням для тактичних завдань на середніх і далеких дистанціях для стрільців і мисливців. Уніфікований промисловий дизайн об'єднує функціональні компоненти, такі як:

  • STEALTH ID - спеціально розроблений дизайн краде обриси прицілу і робить його максимально непомітним.
  • MOTAC - система розроблена для економії заряду батареї. Завдяки вбудованим сенсорам приціл включається, коли відбувається його переміщення в просторі і вимикається в нерухомому стані. Час необхідний для виключення - 2 хвилини.
  • SPECTRACOAT - високоякісне покриття для лінз практично не відбіває світло, за рахунок цього досягається скритність стрілка в непростих ситуаціях і відмінна світопропускна здатність лінзи, що дозволяє використовувати оптику навіть в сутінках.
  • LOCKDOWN ZERO SYSTEM - технологія дозволяє швидко повернутися на нульову позначку поправок по вертикалі. Вам більше не потрібно довго крутити барабан вертикальної поправки після дальнього пострілу, він не тільки зупиниться на нулі, а й зафіксується автоматично.
  • SBT - унікальна система високоточних вертикальних поправок. Використовуючи вихідні дані специфікації кулі, балістичних коефіцієнт, дульної швидкості і факторів навколишнього середовища система SBT дозволить правильно компенсувати падіння кулі з високою точністю в будь-якому діапазоні. Система SBT доступна для більшості прицілів серій TANGO і WHISKEY

TANGO4 1-4x24mm - ідеальне рішення для тактичних боїв CQB, змагань 3-Gun і полювання.

28525 грн.
На складі
Написати відгук
Примітка: HTML не опрацьовується!
    Поганий           Хороший